SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sie wydluzyć o pare cm ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 255
Witam wszystkich. Mam pewien problem ktory od jakiegos czasu nie daje mi spokoju. Otóż jestem dosc niski, plus/minus 170cm wzrostu i 77kg wagi i do tego mam 21 lat. Niski bylem odkad pamietam, male dlonie, male stopy(41-42) do tego dosc waskie barki. Pamietam, ze juz w podstawowce bylem najnizszy z chlopakow, pozniej w gimnazjum troche sie wybilem bo na 10 chlopakow bylem 4 wzrostem od końca. W technikum niestety w ostatniej klasie na 20 paru chlopa bylem wyzszy tylko od 1 osoby i rowny ze swoim kolega. Aktualnie studiuje na studiach wieczorowych i jestem znow najnizszy z facetow. Do tej pory az tak bardzo wzrost mi nie przeszkadzal bo ciagle wierzylem ze jeszcze cos urosne, do tego nie mialem zbyt duzo czasu zeby sie takimi p******ami przejmowac. Teraz kiedy czuje ze wymiary mam juz ostateczne to strasznie mnie to meczy. Gdzie nie pojde zawsze jestem ten niski i musze przyznac ze mam juz tego dosc, nie chce po prostu byc kojarzony zawsze z tym niskim i byc takim minimum faceta. Do tego wiem ze moja atrakcyjnosc u dziewczyn przez to spada bo one wola wyzszych facetow. Drobny juz taki nie jestem bo 77kg (troche miesni przybylo ale jeszcze wiecej tluszczu) przy moim wzroscie to nie jest malo chociaz w barach mogl bym byc szerszy. Wiem ze wzrost to nie wszystko i ze licza sie inne rzeczy ale chyba od jakiegos czasu mam poprosu kompleks. Duzo nie wymagam od zycia bo chcialbym miec 5 cm wiecej czyli miec te 175cm i mysle ze to juz by mi wystarczylo, bo bynajmniej bym sie juz troche zblizyl wzrostem do moich znajomych. Wiec jesli macie jakies metody zeby sie troche wydluzyc to bylbym bardzo wdzieczny. Troche o tym czytalem i wiem ze to glownie zalezy od genetyki, chociaz podobno byly przypadki (min. Michael Jordan) ze udalo im sie jeszcze troche urosnac juz w pozniejszym wieku. Ten post jest troche naiwny ale prosilbym o powazne podejscie do tematu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
Mój kolega, który ma 15 lat i 189cm wzrostu ma także kompleks(psychol). Jego celem jest mieć minimum 2m w przyszłości. On kupił sobie jakąś książkę na wzrost. Jest tam wiele ćwiczeń, porad, co się powinno jeść itp.
-https://www.sfd.pl/WZROST__PORADY-t183754.html
-https://www.sfd.pl/Poradnik-_Jak_zwiększyć_WZROST.-t475122.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
http://www.wzrost.org.pl/ -link do ksiazki. Pisze w niej tez, ze trzeba codziennie stać na książkach 5 min( pic na wode). Niektóre ćwiczenia są ciekawe:Brzuszki na lawce skosnej, wykopy nogą, rozciąganie, zwisanie na drążku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 255
hehe z ta ksiazka to musi byc pic na wode bo jakby mozna bylo urosnac 12cm w 3 miesiace to chyba nikt by nie mial problemu ze wzrostem. Dlatego mysle ze 5cm poprzez jakies rozciaganie jest bardziej realne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 666
Hahaha ale te 5 cm wzrostu to my traci w ciągu dnia bo grawitacja "wbija nas w ziemie" jak idziemy spać i wstajemy rano i się rozciągniemy jesteśmy 5-7 cm wyżsi niż wieczorem. A co do wzrostu słyszałem coś kiedyś o hormonach wzrostu... ale nigdy tego nie brałem bo to w **uj drogie i mi mój wzrost odpowiada - nie lubię się nigdzie schylać :P

Zmieniony przez - Abusek w dniu 2012-04-22 21:14:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
Jest to pewnie pic na wodę, ale jakbyś stosował się do niej rygorystycznie to napewno jakies efekty by byly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 255
Moze i masz racje tylko ciekawe czy tych porad z tej ksiazki nie mozna znalezc gdzies w necie. Nie to ze zaluje kasy ale nie chcial bym zeby ktos taka ksiazke znalazl u mnie i mi pozniej wytykal moj kompleks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nic by to nie dalo, bo nie jest to mozliwe

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 255
widze ze opinie sa podzielone ;/ osobiscie nie wierze ze mozna urosnac 10 cm po okresie dojrzewania, a nawet jakby mozna bylo to by to zachwialo proporcje w ciele. Co innego 5cm :P w koncu to nie jest tak duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
http://mathstreet.zachpomor.pl/22207_ksiazka_jak_zwieksz_swoj_wzrost_chomikujpl.html - znalazłem w google. Pisze, że to ta książka, ale nie wiem, czy to prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 255
hmm cos nie moge tego pobrac ale soga przyznaje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy 3x tygodniowo

Następny temat

Lekka wycinka.

WHEY premium