SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to możliwe?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1407
od 7 lat na bombie, od 3 lat nie biję hcg, a wynik pozytywny. to jest normalne, możliwe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 685 Napisanych postów 1122 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40660
Czego wynik pozytywny?

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1407
testu ciążowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Zaszłaś ? Gratulacje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Kiedyś test był badany pod właśnie antykoncepcję ale się nie sprawdził
Możliwe jak najbardziej nie ty pierwszy nie ostatni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 685 Napisanych postów 1122 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40660
skurmelek
testu ciążowego

To miejska legenda że nie zalejesz na bombie mam kilku kumpli co zrobiło bo na cyklu ;) jeden robił nawet testy czy jego i wyszło że jego druga opcja to sąsiad

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1407
LevelPl
skurmelek
testu ciążowego

To miejska legenda że nie zalejesz na bombie mam kilku kumpli co zrobiło bo na cyklu ;) jeden robił nawet testy czy jego i wyszło że jego druga opcja to sąsiad


mam taką dwójkę :) tylko wtedy biłem regularnie hcg. później przestałem wbijać, po jakimś czasie zrobiłem test na płodność. wyszedł negatywny. nie wiem na ile on był wiarygodny. i po trzech latach taka niespodzianka :).... też podejrzewałem, że sąsiad, ale zarzeka się,że nie :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Ja mam zdrową dwójkę zrobioną na cyklu i jestem chodzącym i żyjącym przykładem że nie musisz bić Hcg a dzieci możesz mieć heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Methandienone AQUILA fake czy org ?

Następny temat

Odblok pct, zejście z dlugiego

WHEY premium