SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak schudnac z dolu nie chudnac z gory ciala?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
Nie dotkniety tylko raczej zniesmaczony.-------- zniesmaczony? nie rozumiem troche twojej reakcji, ale to naprawde nie ma juz sensu. poswiecasz mi czas i nie chce zebys sie tak czul. naprawde zle mnie zrozumiales,nie chcialam cie atakowac. bylam poprostu ciekawa i moze zbyt bezposrednia. wybacz.

A Twoj chlopak jest Toba zachwycony??-----------tak, jest mna zachwycony. ale ja nie robie tego dla kogos tylko dla siebie:)

2 lata na siłowni i dalej nie wiesz jak:)?----------niecaly rok na silowni. pisalam o tym, znowu nieuwaznie czytales?:P nie lap za slowka,nie ma to sensu przeciez.

70cm w talii!! to najciensze miejsce u kobiet. talia! ja mowie o tej czesci brzucha od pepka w dol. - to jak tylko to Ci nie pasuje a reszta wg Ciebie jest ok to nawet nie musisz robic tego calego plany, skup sie tylko na dole brzucha:):)--------no kurcze,to ja juz nic nie rozumiem:( od poczatku przeciez pisalam ze chodzi wlasnie o dol brzucha, a ty mowiles,ze musze ogolnorozwojowo...to jak ma byc w koncu?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Dobra moze juz skonczmy. Chodzi tylko o to że jak sie komus bezinteresowanie pomaga a ten ktos podwaza Twoje wypowiedzi nie majac zadnych argumentow to mozna sie zdziwic.

Zadać Ci takie osobiste pytanie, jestes jedynaczka z bogatego domu?

Ok rok sorry:):)

Jak Ci zalezy tylko na dole brzucha to szkoda tracic czasu, jak Ci zalezy na ogolnie dobrej budowie i sprawnosci to ogolnorozwojowo. Nie wiem jakie sa Twoje cele długoterminowe? Tak samo jak sa typy co robia tylko klate i biceps tak samo moze i Tobie tylko zalezy na jednej partii. Napisalem Ci jak ja uwazam, ale Ty albo inne osoby moga miec inne zdanie i moga uwazac ze tr ogolnorozwojy nie ma sensu:)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
Jak Ci zalezy tylko na dole brzucha to szkoda tracic czasu, jak Ci zalezy na ogolnie dobrej budowie i sprawnosci to ogolnorozwojowo. Nie wiem jakie sa Twoje cele długoterminowe? chyba ma racje, ja z dolem brzucha walcze bezskuecznie, tzn. progres jest ale maly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
No z ta częścią brzucha kazdy ma chyba najgorzej bo tam fizjologicznie jest więcej tluszczu.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
nie chcialam podwarzac twoich kompetencji, poprostu mialam watpliwosci i zle je wyrazilam w slowach!!!

widziales fote,od jutra cwicze,za miesiac zobaczymy.dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ok powodzenia.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1102
Już nie wytrzymuję nerwowo... No to chciałaś czy nie chciałaś podwaŻać,bo raz piszesz że robisz to celowo, teraz piszesz że nie chciałaś?
Ogólnie podzielam zdanie kolegi, że albo chcesz pomocy i słuchasz się rad ludzi którzy naprawdę się na tym znają, choć nie wyglądają jak Brad Pitt, albo te dyskusje nie mają sensu,jeśli masz zamiar udowadniać że Ty jednak wiesz lepiej...!

Bądźmy poważni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
magdusia83 - luz już sobie to wyjaśniłem z koleżanka na privie. Jest tu nowa wiec ta jednak wpadkę można jej wybaczyć:]

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
nie chcialam urazic, ale mialam watpliwosci, bo za duzo juz razy zostalam wyprowadzona w pole. ale wszystko juz wyjasnione i dzis zaczynam trening i za miesiac zobaczymy.

Magda- zobaczylam twoje zdjecie i masz fenomenalny brzuch! ja co prawda nawet o takim nie marze, bo zadowole sie zwyklym,plaskim z miesniami niewidocznymi (ale wyczuwalnymi), ale wyglada imponujaco. dlugo pracowalas na te miesnie? i jak zaczynalas to bylas juz szczupla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1102
No :) to git :)

Co do brzucha to pracuję nad nim od lutego, natomiast zaczynałam ważąc 61 kg,nigdy nie był od duży,ale nieumięśniony... Natomiast potwierdza się to,co się przewija w tym wątku - "spłaszczenie" dolnej części brzucha to naprawdę mozolna i żmudna praca... ale się opłaca więc też walczę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest najbogatszym zrodłem magnezu?

Następny temat

Dieta na mase proszę o pomoc

WHEY premium