SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak robią to drobni cwaniaczki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
i mozna rzec,gdzie tu sprawiedliwość.
Podobnych spraw są setki,jednakże jeżeli skład sędziowski jest obiektywny i nie włazi w tyłek prokuraturze z reguły takie sprawy kończą się zwrotem akt do prokuratury celem uzupełnienia postępowania,albo uniewinnieniem.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o Gladiator widzę, że masz pogrubienie.
gratuluję
to w dziale samoobrona?

Pozdrawiam wszystkich

Moderator działów: "Dla zielonych", "Prawo komputerowe", "Administracja" na K** ( http://komputery.katalogi.pl/ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak przeczytałem o tym, że napadnięci są ciągani po sądach dlatego, że się bronili przed kilkunastoma sk***esynami to aż się wk***iłem

Pozdrawiam wszystkich

Moderator działów: "Dla zielonych", "Prawo komputerowe", "Administracja" na K** ( http://komputery.katalogi.pl/ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Mariusz 1979
Niestety taka jest nasza rzeczywistość...
Wedle prokuratury w razie napadu,należałoby dać się pobić,gdyż wtedy twój napastnik odpowiadał by prawnie za pobicie,naruszenie czynności ciała itd.W wypadku,kiedy bronisz się przed agresją,dochodzi dz szamotaniny,wymiany uderzeń i obydwaj odnosicie obrażenia ciała,wtedy klasyfikowane to jest jako wzajemna bójka.Dopiero sąd rozstrzyga czy twoja agresja była uzasadniona z prawnego punktu widzenia czy nie...
Prokuratura stawia zarzuty a sąd to weryfikuje orzekając w danej sprawie...

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest jeszcze pojęc9ie obrony koniecznej, ale o tym często się zapomina

Pozdrawiam wszystkich

Moderator działów: "Dla zielonych", "Prawo komputerowe", "Administracja" na K** ( http://komputery.katalogi.pl/ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10479
Owszem istnieje pojęcie Obrony Koniecznej – ale co powie sąd gdy trzech drabów z obrażeniami ciała zgodnie twierdzi ,że zostali przez Ciebie napadnięci i pobici a ty nie masz świadków ,że było dokładnie odwrotnie tylko im trochę nie poszło ( odpowiem 1rok w zawieszeniu na dwa ).:-%

Pozdrawiam !!!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Pozdrawiam !!!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
po przeczytaniu tegoo widze ze jedyny sposob zeby uniknac klopotow to ich pobic na smierc i zakopac ciala i ewentualnych swiadkow tez zeby nie mial kto zglosic pobica.....
polskie prawo jet po***ane

ironia losu.....








https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów."

http://www.kungfu.z.pl
Trening? Cóż to takiego? To najważniejsza rzecz w życiu ważniejsza od rodziców, pieniędzy, szkoły i rzeczy materialnych po prostu najważniejsza bo pozwala rozwijać samego siebie w wybranym przez siebie kierunku którego nikt nie narzuca bo jesli coś nam nie odpowiada to zawsze mozna iść ćwiczyć gdzie indziej.

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Wyłączenie odpowiedzialności karnej:
Art. 25.
§ 1. Nie popełnia przestępstwa, kto w obronie koniecznej odpiera bezpośredni, bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem.
§ 2. W razie przekroczenia granic obrony koniecznej, w szczególności gdy sprawca zastosował sposób obrony niewspółmierny do niebezpieczeństwa zamachu, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia.
§ 3. Sąd odstępuje od wymierzenia kary, jeżeli przekroczenie granic obrony koniecznej było wynikiem strachu lub wzburzenia usprawiedliwionych okolicznościami zamachu.

TO WSZYSTKO TEORIA...W PRAKTYCE JEST TAK,ZE PROKURATURA STAWIA ZARZUTY A SĄD JE WERYFIKUJE LUB NIE.
SĄD MOŻE ZASTOSOWAC NADZWYCZAJNE ZŁAGODZENIE KARY ALBO NIE WEŹMIE TEJ OPCJI WOGÓLE POD UWAGĘ.WSZYSTKO ZALEŻY W PRAKTYCE OD TEJ INSTYTUCJI...KTÓRA ORZEKA W DANEJ SPRAWIE.


" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gladiator mam pytanie:
2 lata temu kiedy miałem 17 lat, byłem na imprezie troche sie wypiło, a pozniej doszło do tego ze z 2 kolegami "skopalismy" samochód jednego typa co tez tam był[ podobno straty na 1500 zł], potem ten kolo sie wqrwił i rzucił na mojego kolege wtedy inny ruszył mu na pomoc i mu w******lił, dla postronnych mogło to wygladac jak by w biło go kilka osób choc ich wklad był naprawde znikomy ale inni by zeznali na sprawie ze było inaczej,
potem ten typ sie zmył i za jakis czas przyjechał z bratem -chcieli robic wjazd na chate a zanim co to znów wyskoczył mój kolega tym razem z kranówą i tego goscia od samochodu dosyc nieżle zmasakrował
mam pytanie co by było gdybysmy mieli sprawe w sadzie - miała byc za pobicie i zniszsczenie mienia, ale obeszło sie

P.S. prosze nie krytykowac mnie za całe zajscie bo to było dawno i nieprawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
"... 2 lata temu kiedy miałem 17 lat, byłem na imprezie troche sie wypiło, a pozniej doszło do tego ze z 2 kolegami "skopalismy" samochód jednego typa co tez tam był[ podobno straty na 1500 zł], potem ten kolo sie wqrwił i rzucił na mojego kolege wtedy inny ruszył mu na pomoc i mu w******lił, dla postronnych mogło to wygladac jak by w biło go kilka osób choc ich wklad był naprawde znikomy ale inni by zeznali na sprawie ze było inaczej, potem ten typ sie zmył i za jakis czas przyjechał z bratem -chcieli robic wjazd na chate a zanim co to znów wyskoczył mój kolega tym razem z kranówą i tego goscia od samochodu dosyc nieżle zmasakrował
mam pytanie co by było gdybysmy mieli sprawe w sadzie - miała byc za pobicie i zniszsczenie mienia, ale obeszło sie..."
AKT OSKARŻENIA W TEJ SPRAWiE BRZMIAŁ BY MNIEJ WIĘCEJ W TEN SPOSÓB:

OSKARŻAM:
1.XY
2.AB
3.DC

o to,że:
I.
w nocy 24/25 marca 2000roku w Poznaniu działajać wspólnie i w porozumieniu,zniszczyli samochód osobowy marki Ford Scorpio nr.rejestracyjny PO 12345 stanowiący własność Jacka Bąka w ten sposób,iż wybili szyby,urwali lusterka i szyberdach łączenej wartości 1500zł,tj. o czyn z art288@1kk

o to ,że:
II.
w czasie i miejscu jak w punkcie pierwszym,działając wspólnie i w porozumieniu,wzieli udział w pobiciu Jacka Baka w ten spsoób,że bili go pięsciami i kopali,narażając jego życie na poważne niebezpiećzeńswto,a spowodwoali otarcia skóry twarzy i podbiegnięcia krwawe,naruszajće funkcje organizmu na czas nie przekraczający siedem dni,tj. oczyn z art.158@1kk.

Na zasadzie art.24@1,28@1 I 31@1 kodesku postępowania karnego sprawa ulega rozpoznaniu przez Sąd Rejonowy w Poznaniu w postępowaniu zwyczajnym.

SIWY,JESLI SPRAWA TRAFIŁA BY DO SĄDU TO BYŁBYŚ ZAGROŻONY KARĄ POZBAWIENIA WOLNOŚCI DO LAT PIĘCIU,A JAKIEJ WYSOKOŚCI WYROK BYS OTRZYMAŁ ZALEŻAŁO BY TYLKO I WYŁĄCZNIE OD SĄDU.


" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mas.Oyama Czy walczył naprawdę?

Następny temat

czy mozna jednoczesnie chodzic na silke i na boks :sil,boks,silk,boks. itd

forma lato