SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak przytyć??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 140
mam problem! mam 17 lat i waże tylko 55 kg a mam 178cm . Chciałbym przytyć , lecz mi się to nie udaje.Nie chce przytyć samym tłuszczem. Próbowałem ułożyc sobie diete (taką jak u was na sfd), ale takie wiliczanie jest męczące ... pomocy

Zmieniony przez - Falco2 w dniu 2005-12-08 16:47:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
meczace to moze byc ukladanie diety przez nas dla ciebie i po za tym napewno nikt ci tu jej nie ulozy . Troche determinacji i dzialaj
https://www.sfd.pl/temat173140/ ty jest wszytko pieknie wytlumaczone Pozdro

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
jak nie chcesz diety to kup sobie gainera....proponuje mass xxl treca (pij go wtedy, gdy masz malo kcal w danym posliku lub masz malo bialka w nim,np. w skzole sobie mzoesz wypic do kanapek,godzine po treningu)staraj sie jesc duzo posilkow(odpowiednich) dziennie 5-6 moze byci masa przy Twojej wadze pojdzie do gory w 100%!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 842
Stary musisz duzo jesc wysoko bialkowych i weglowodanowch zeczy i oczywiscie cwiczyc inaczej mozessz pomazyc o ty ze przytyjesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z suplami (rodzice) :/

Następny temat

Mam problem jak mieć wszystko na miejscu!!??

WHEY premium