SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak najlepiej brać te odżywki ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1303

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

180 / 76

Staż treningowy

1 rok

Cel cyklu

masa, siła

Stosowane już wcześniej suplementy

mass xxl, różne kreatyny, SAW, NOX Pump

Stosowane wcześniej spalacze

nie stosowałem

Przewidziane finanse na cykl

wszystko zakupione
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3947
Witam!
Odżywki i suplementy ktore teraz zażywam to;
Białko SFD - 3x dziennie po 30 gram, rano po południu i na noc , a w DT rano/ 30 min po treningu i na noc.
Kreatyna Hi tec mesh - rano 5 gram w DNT
przed treningiem zarzucam porcje Hot Blood-a 2.0 ( + 2 gramy kreatyny )
po treningu Leucine Carboplus + kreatyna.
Posiadam jeszcze Beta Alanine Xplode z olimpa i tu nasuwa się pytanie ; gdzie to wrzucić ? myslałem o poranku wraz z kreatyną, lub po treningu wraz z weglami oraz kreatyną. Jak myslicie to dobry pomysł ? czekam na wasze opinie i porady! serdecznie pozdrawiam!!

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3947
Teraz mam troche mętlik w głowie. Popijać raczej nie bede, bo popijam aminkami w węglami, juz dłuższy czas i zawsze sie sprawdza wiec nie zmienie tego. Dam 4g przed i 3-4 g po treningu wykorzystując okno anaboliczne ;) dziś kupilem vitargo, dobry pomysł?

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
przed treningiem dorzuc ze 4-5g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3947
Zagotuje sie taka pompa będzie :p chyba że dam mniejsza porcje HBlood-a , dorzucając do niego bety. a beta potreningowo to słaby pomysł?

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
beta nie pompuje
moze byc tez po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2847
b-alanina po treningowo nie ma sensu

Konkretna bielizna męska http://www.key4u.pl/pl/391,men,category 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3947
Dlaczego nie ma sensu? tak wiem że beta nie pompuje, ale ja bardzo dobrze ją toleruje i z samą betą mogłbym śmiało trenować i byłoby okej, a biore przedtreningowke z ktorej nie zrezygnuje ;) w takim razie przed będe brac, a co w DNT ?

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
w dnt rano 4-5g sypnij
potreningowo tez ma sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3947
Ja też mysle że ma sens, dlatego zastanowiła mnie ta odpowiedz. w dnt sypne razem z kreatynką ;)

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3947
Dzieki za porady, łap sogacza, pozdrawiam ;)

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2847
Jak zależy Ci na optymalnej absorbcji B-alaniny, to spróbuj dawkowania: przed i W TRAKCIE treningu, popijając rozpuszczoną.

I porównaj do dawkowania: przed i po
Dawka dzienna rozbita na dwie.

Konkretna bielizna męska http://www.key4u.pl/pl/391,men,category 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna na redukcji (ew. kontynuacja na masie)

Następny temat

Kreatyna+Spalacz+Białko+Omega3

WHEY premium