SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak jeść odzywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
Witam - kupiłem sobie BCAA TST , kreatyne universal monohydrat, mutan masa 2 kg , bialko kazeinowe zostalo mi jakies 200 gram bialko ostrawia jakies 500 gram , multi pack 120 tabletek , carbo 2 kg . Chcialbym sie dowiedziec o jakiej porze mam co jest w dni treningowe i w dni nie treningowe , co moge polaczyc , tak by wyszlo jak najlepiej Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2754
Bez sensu jest kupować wszystko nie wiedząc co jak dawkowac.Większość suplementow ,które masz jest zależne od diety.Białko-zależne od diety,Gainer to samo,Carbo ew po treningu ,ale po co Ci Carbo skoro masz Gainera?Ogolem Gainer po treningu potem normalny posiłek.Przed treningiem BCAA.Co do kreatyny to poczytaj o cyklach bo mam wrazenie,ze lapiesz sie za wszystko bez zastanowienia.Podsumowując:najpierw dieta,a potem wedle tego ustawiaj odżywki.

"Idź na całość albo idź do domu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
chce kreatyne jesc z faza nasycenia przez pierwsze 5 dni po 20 gram rano na czczo 10 gram popoludniu po trneingu 10 gram pozniej po pieciu dniach jesc co dizne po 5 gram w dni trneingowe po trneingu 5 gram w dni nietreningowe po 5 gram rano na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
kreatyne chce pic z carbo dla lepszego wchlonienia , mutanta chce brac w dni teningowe tylko po treningu jakies 15 min miedzy kretyna , bialko wypic miedzy posilkami , przed snem jakies 30 min wypic kazeinowe , a bcaa przed teeningiem tylko 13 gram ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
carbo tez chce dodawac do wody aby uzupelniac chociaz troche to co trac e podczas treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
moze tak byc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
nie.

fazę nasycenia olej, dawkuj tak:
DT
rano 5 gram
po treningu 5 gram

DNT
rano 5 gram

BCAA przed treningiem 1g na 10kg masy ciała
czyli tego BCAA co masz 13 gram jeśli ważysz +/- 100 kg
bezpośrednio po treningu taka sama porcja razem z kreatyną

Carbo nie poprawia wchłaniania kreatyny to mit poczytaj sobie o tym
w każdym razie możesz dać po treningu razem z BCAA i kreatyną ze 40-50 gram

Białko i Gainer w zasadzie według braków w diecie ale zakładam że jej nie masz
więc daj z 40 gram białka przed snem a gainera między śniadaniem a 2 posiłkiem

witaminy daj do śniadania 2 tabletki
a mi daj soga jeśli moja odpowiedź Ci pomogła

a na przyszłość najpierw poczytaj później kup bo gdyby nie fakt że masz te suple już kupione to bym nie rozpisywał tego dawkowania, pozdro

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2754
Edytuj posty nastepnym razem Kreatyna+Carbo ok.Po treningu starczy Ci Gainer,a jak masz watpliwosci to zjedz do tego banana i bedzie ok.Co do fazy nasycenia to są zwolennicy i przeciwnicy wiec rób wedle uznania.

"Idź na całość albo idź do domu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
kiedys bralem bez fazy nasycenia tak jak zielony90 napisal ze w dt 5 g rano i po trenie a w dnt 5 gram rano i nic nie weszlo , moze lepiej sprobowac faze nasycenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
przyczyna pewnie leżała w treningu lub w odżywianiu
ale możesz tym razem spróbować fazę nasycenia
tylko że jak żarcie i trening nie będą konkretne to znowu się rozczarujesz

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
dlaczego bcaa mam brac tez po treningu ? razem z kreatyna ? jezeli waze 74 kg to musze brac przed trenem 7 g i po trenie 7 ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - problem ze śniadaniem

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium