SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak działa D-RYBOZA i jakich mogę spodziewać się efektów?????

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
No właśnie tym razem obejrzałem sobie bez problemu "Carrie" R.Scotta na Polsacie i siadłem sobie zobaczyć co jest grane bo ciekawy dzień dzisiaj na sfd.
Ale już idę spać.

SONBATY http://www.atleta.pl 

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
No...jush niemoge sie doczekac ..kiedy szef olimpa zobaczy art.cybera))


pozdro
bigger


biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kiedy szef Olimpa uraczy nas fotoreportazem z Debicy? Tez bym chcial zobaczyc jak to wszystko wyglada.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
SONBATY masz racje takie wałki mogą być i w prolabie... tyle że w USA nie ma takiej samowolki jak tutaj... skad mozemy wiedziec ze np. atesty na odzywki nie wydaje kolega po fachu ambroziaka itp :) w polsce ten biznes nie rozwinal sie jeszcze tak jak w usa, firmy nie maja kasy by kontrolowac sie na wzajem (wogule nie ma zdrowej konkurencji) itp...

Bigger -> NIE nie ufam Olimpowi, mam swoje powody -> np sciemy Ambroziaka ze Ovopol nie produkuje dla Olimpa itp (i jeszcze mnie przy tym zjechal)... taki maly przyklad ale jest tego o wiele wiele wiecej -> przewaznie naginanie wypowiedzi pod produkty...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Maku widziales serial alternawy 4 :) ? jak miala przyjechcac jakas tam szycha to pomalowali trawe postawili sztuczne drzewa itp tak zapewne bylo by z fotostory Olimpa -> pokazali by nam to co chcą.. i tyle. buu...
ja czekam z nadzieja ze mnie ta firma przekona... bo potencjał ma spory...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Pozatym Zwierzu -> powinno ich obchodzic nasze dobro... bo forum to tez szeroki rynek :) a my w kazdej wypowiedzi mozemy odradzac i jechac (ze to krętacze, że produkty niepewne itp)... musimy sie naradzic w tej sprawie ) bo moje zdanie puki co jest neutralne

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Wiem Clarity...w tej chwili odżywki w internecie to wyłącznie SFD...cokolwiek wpiszesz to w każdej wyszukiwarce wyrzuca po 50 linków do SFD)))

Fakt że moglibysmy napsuć krwi Olimpowi...ale jak na razie nie ma powodu chyba?)

A Ambroziak to swoją drogą...nie jest zbyt sympatyczny. Chyba zanadto przejmuje się rolą... Ale myslę ,że i on ewoluuje do stadnardów obecnego Biggera, który znacznie sie różni od biggera z początków istnienia Olimpa (a raczej jescze przed zaistnieniem)na forum. Teraz bigger to fantastyczny głos na forum...nie gada w kółko OlIMP,OLIMP,OLIMP...raczej delikatnie sugeruje niż przymusza)

Co innego Ambroziak...ostrzeliwuje Cię błyskawicznym bełkotem biochemiczno-farmakologicznym, po czym mówi że jesteś głąb i tępak...i na koniec kieruje do sklepu po produkty firmy Olimp)))
Możliwe ,że to działa na user`ów mniej obytych z tematem...
cześć napewno irytuje...ale sprzedaż pewnie się poprawia?



Moderator Działu Suplementacja

Zmieniony przez - Zwierz w dniu 2003-02-08 12:16:07

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Tak samo nie darze Ambroziaka wielka sympatia... niektoore jego 'naukowe' wypowiedzi byly tak naciagane ze az szok.... ale ja wiele spraw przemilczalem... nie mam interesu w klotniach... co innego Szukala -> koles jest w miare spoko pisze ile trzeba i nie naciaga faktow tak wyraznie jak robi to Ambroziak... anyway -> ja obu wiele zawdzieczam i i tak respekt dla nich...

Co do 'psucia krwi' -> bron boze -> puki co firma robi na mnie dobre wrazenie, jak zobacze produkty, wyniki badan i wogule zakonczenie 'wielkiej wojny' na sfd to ustalimy jakos swoje zdanie )))
narazie pozostaje neutralny :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Osobiście uważam że w USA mogą być znacznie większe wałki niż u nas. Rynek jest tam bardzo duży i rozproszony, ciągle powstają nowe, małe firmy i wątpię żeby potentaci rynku (MuscleTech, Metr-x) kontrolowali to co robią małe firmy typu Dimitri, tym bardziej że często firmy te sprzedają odżywki wyłącznie poza granicami USA. Myślę że potentaci być może kontrolują siebie nawzajem a nie 200 innych firm (przypuszczam że sporej części nawet nie znają).
Ale to moje osobiste refleksje, nie poparte dowodami bo w USA nie byłem, a nawet jakbym był to na pewno nie znałbym składników i badań wszystkich małych i dużych firm i myślę że nikt tego nie zna

SONBATY http://www.atleta.pl 

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
hehe wiecznie ktos puszcza jakis text tym dimitiim ;)))) jak dla mnie to niepewna firma-krzak... ale to moje zdanie... mowiac firmy z usa ja mam na mysli np Prolab, Kaizen, Ulitmate (mowie o tych ktore urzywam)...
Tylko taka mala wrzutka.

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta tłuszczowa i kreatyna piro , citro

Następny temat

Jak to jest z rybozą???

WHEY premium