SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak działa D-RYBOZA i jakich mogę spodziewać się efektów?????

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
Jasne, gdyby organizmowi brakowało rybozy to spowodowałoby to poważne problemy. Organizm w pierwszym rzędzie produkuje to co mu jest najbardziej potrzebne - czyli energię, a więc będzie wytwarzał ryboze z glukozy. Mówie wam, że to jest bubel. Znam dwóch kolesi o różnym starzu, którzy wpieprzyli tego dwa opakowania i nic im to nie dało, chyba, że OLIMP ma kiepskiego dostawce. A mięli już wcześniej co najmniej dwa cykle i mogli to do czegoś porównać. Nie należy tylko polegać na tym co jest napisane w reklamie danego produktu, ani na opinii ludzi, którzy są opłacani(mimo, że są wielkimi autorytetami). Ale niestety tak to jest coś wychodzi na rynek nowego i wystarczy, aby ktoś się pod tym podpisał i już wszyscy to zachwalają. Znam pewnego profesora na Akademii Medycznej, który kiedyś mi powiedział, że część preparatów kosmetycznych (bo w tym m.in siedzi) jeśli chodzi o działanie jest co najmniej śmieszna, ale, że mu za to płacą to je zachwala, bo z naukowego punktu widzenia są efektywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
drifter..mylisz oral ze stosowaniem zewnetrznym(co faktycznie jest kitem)i przynosi efekty tylko w przypadku antybiotykoow czy masci sterydowych..
ryboza ..działa i bynajmniej nie osadzałbym tego na podstawie 2 opakowan zjedzonych przez kogostam)
co do dostawcoow olimpa to przyjmij to za pewnik ze to pierwsza liga .....
..w dalszym ciągoo proszę podaj mi ktoore z firm usa wycofały sie z rybozy ????
pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
np. EAS,zaczęła wycofywać się z rynku rybozy - nie oznacza to, że jej jeszcze nie sprzedaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
hehehehe.drifter...moowisz o riboforce??????
jest to blend ..nawiasem moowiąc b.dobre połaczenie ...cytrynianu kreatyny,rybozy oraz tauryny,potasu..i bodajrze fosforu...tak jak moowie extra prodookt ale cena zabija(za 240 gm składnikoow aktywnych ..cena ok90 usd)))..za taki sam zestaw olimpa zapłacisz 1/3 ceny...

pozatym wiadomosc o wycofaniu sie eas z rybozy jest sciemą

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Racja = Ryboza nie wyczerpie sie w organizmie, ale powrot jej do normalnego (tj sprzyjajacego anabolizmowi) poziomu moze trwac kilka dni... dlatego warto ja przyjmowac w postaci suplementu....
Bodobna bajka tyczy sie kreatyny a jakos w jej dzialanie nie watpisz...
A co do producentow Rybozy Olimpa ja swoja teze (ani pozytywna ani negatywna)... anyway suplement ten polecam -> jezeli nie stac Cie na produkt markowy polecam Olimp jaknajbardziej!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
markowy?Clarity.....heheh...a ktory to?

pozdro bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
ten co go marek ma

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Tak przy okazji rozmowy o rybozie. Od jutra już także u mnie ryboza w proszku Olimpa. 150g za 60 zł (minus rabat dla forumowiczów).

SONBATY http://www.atleta.pl 

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
skontaktuje sie w poniedzialek , ale ryboze wezme na setke

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12873
a ile wychodzi z przesylka i z rabacikiem ??

PZDRAWIAM. MrBUBU

Jezeli masz komórke. Mam prośbe: Jak masz ochote to wejdz na http://www.mobileclub.pl i zarejstruj sie, wpisz na początku rejestracji, ze polecilem Cie ja "mrbubu"(bez""), dostaje za to 50 punktow, a ty za rejestracje 100, tez mozesz zbierac punkty, jak uzbierzesz 1000 punktow to masz +50 zl doladowanie do komorki. Nie zapomnij o wpisaniu mrbubu na początku rejestracji.

PZDRAWIAM. MrBUBU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta tłuszczowa i kreatyna piro , citro

Następny temat

Jak to jest z rybozą???

WHEY premium