SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak działa D-RYBOZA i jakich mogę spodziewać się efektów?????

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Makoo...ałaaaaa...płaczoo poraz 3 nie zniosę)))))))

Zastanoow się ,troshkoo......to raczej twoja osobowosc skmplikowana nie pozwala ci na dyskoosje na poziomie argoomentoow a kazdy swooj wywood i promocja wyroboow cybera odbywa się na zasadzie obsrywania wszystkiego dookoła)))taka prawda(wisi w archeo)
Dlatego ja nie wdaję sie jush w takie polemiki,hats all

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehehe, Bigger naucz sie pisac bo juz za stary jestes na taka pisownie. A jesli juz tak lubisz pisywac, to nie dziwne, ze jestes wiecznym studentem.
Ale jaja, fajnie tutaj i to "obsrywanie"... Moze np. zaprosicie Zwierza do wizytowania Olimpa? Zeby sobie poogladal te betoniarki do mieszania skaldnikow, cwokach przy starych maszynach do tabletkowania? Fajnie bedzie, mowie ci.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Ja dam Makowi soga za to ze robi to, co ja zrobilbym gdybym mial takie mozliwosci... niestety moja rola konczy sie tylko na marudzeniu o odpowiedzi na moje pytanie ktorych zreszta nie dostaje :(

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Maku..nie denerwooj się)))) tyle mi do zapraszania jak tobie do wyrokowania o czymkolwiek.heheheheheh

looz
bigger
pozdro


biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Maku ja w życiu żadnej maszyny do robienia odżywek na oczy nie widziałem...cokolwiek by mi pokazali pewnie by mi sie podobało...)
nie byłoby obiektywnie)
zresztą wygląd maszyny ma niewiele wspólnego z odżywką...przeciez i tak liczą się składniki...a Olimp nic nie wytwarza a tylko konfekcjonuje jak rozumiem?

zresztą nikt nie zaprasza...a pod bramą nie będe stał jak Jurand w worku pokutnym z pochwą od miecza na szyji)))

no i sławek by oszalał jakbym się tam pojawił...znowu bym mu musiał powiedziec ,że L-karnityna działa tylko na kotach...a nic go tak do szału nie doprowadza jak to stwiedzenie))


Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Tak Zwierzu, licza sie skladniki... ale pamietaj ze skladniki sa opatrzone certyfikatem przed wyjsciem od producenta... to co sie dzieje z nimi dalej nie podlega jego nadzrorowi... zebym ja wiedzial jak sa transportowane, czy potem nie jest nic dodane, czy jest pakowane/kapsulkowane w sterylnych warunkach, czy wogule to co ma byc tam jest itp itd...
co olimp zrobi z kreatyna z DSM ? czy ten surowiec jest juz calkowicie popakowany w opakowania ? czy lezy gdzies w workach i jest pakowany gdy zapasy sie wyczerpuja ? bo przeciez kto znas odroozni potem DSM od SKW ?

nie chce mi sie pisac i mieszac w te klutnie, poprostu pragne wskazac na nutrujace niejasnosci itp... chetnie zostane klientem olimpa gdy firma ta przekona mnie i zapewni o tym ze moge czuc sie pewny tego co spozywam.. i tyle! jezeli zalezy Wam na klientach to rozwiejcie ich wątpliwości!!!
fajnie by bylo miec w 100% czysta, uczciwa, dobra i tania PoLska firme ktoorej mogbym zaufac -> a olimp jest na dobrej drodze.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Clarity...w polityce reklamowej Olimpa ani zadnej innej firmy nie chodzi o przekonanie mnie czy Ciebie ,ze jest dobra...tu chodzi o setki, tysiące kupujących...a na nich działa zdjęcie Głuchowskiego...badź tej miłej pani ze Złotopolskich...Renaty Gabryjelskiej...reklamującej l-karnitynke w płynie:)


Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Clarity...niedowiarkoo...moze przekona cię fakt(wiadomosc na 100% pewna),ze skw obligooje kazdego odbiorce do wybijania ich nr fabrycznego serii na opakowaniu...aby co....aby w razie czego sprawdzic i tak jak rozmawiałem kilka dni temu z pewna osobą takie numery oprooczolimpowych beda na nowych kreatynach...i uwaga jesli ktooras z firm takowych nieposiada ..nie jest to skw.....jest to wiadomosc 100%owa...i juz nieprzesadzaj z tym niedowierzaniem bo olimp jest jush prawie 12 lat na rynkoo i dalej jest a takie koncerny jak chocby lonza szcyca sie ta wspoołpraca i wymieniajka olimpa nie jako odbiorce lecz wspoolnika w polsce...a i roownierz badaja zapewne.........

pozdr0
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Takie wałki jak mówi Clarity mogą oczywiście być, tyle że mogą się one zdarzać w każdej firmie, zarówno w Olimpie jak i w Prolabie.
I w sumie trudno tak wybiórczo do tego podchodzić, że ta firma mnie nie przekonuje a inne tak (choć nie wiadomo czym)

SONBATY http://www.atleta.pl 

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Sonbaty..dokładnie ...
a co to zasnąłes znoow na filmie?)))
pozdro
bigger

biger

bigger tm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta tłuszczowa i kreatyna piro , citro

Następny temat

Jak to jest z rybozą???

WHEY premium