SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak dlugo yrzeba miec przerwe po cyklu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
Witam wlasnie jestem w trakcie odbloku po dlugim cyklu(10tyg),moje pytanie jest takie jak dluga musze zrobic przerwe ?i co mi grozi jesli po 5tyg od ostatniego cyklu zaczne nowy cykl ?

chce byc wielki za kazda cene...nawet cene zdrowia!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Przerwa trwa tyle ile kto da rade wytrzymac bez koksu... ja nie wytrzymuje za dlugo, wiec wbijam caly czas

Zmieniony przez - DeDe_ w dniu 2011-05-08 21:36:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
grozi Ci uzależnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
czesc Flex,milo ze znowu ty mi odpowiadasz nie wielu potrafi tak jak ty doradzic,sluchaj na prawde uzaleznienie?bardziej pytalem o strone medyczna,zawal,zator czy cos w tym stylu

Zmieniony przez - BykuSwiru w dniu 2011-05-08 16:55:30

chce byc wielki za kazda cene...nawet cene zdrowia!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
2-3mies zrób.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
niektórzy nie schodzą kilka lat z cyklu,więc sam sobie odpowiedz

oczywiście tego nie pochwalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2475
Tyle ile cykl trwał niektórzy twierdza że deca uzależnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
dzieki flex za pomoc!podjalem decyzje jednak troche sie wstrzymam,ale mam jeszcze jedna prosbe,rozpisz mi cykl na tych srodkach:Boldek,meta jelfa,omnadren 250

chce byc wielki za kazda cene...nawet cene zdrowia!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
Zmieniony przez - BykuSwiru w dniu 2011-05-08 17:53:26

chce byc wielki za kazda cene...nawet cene zdrowia!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teoretycznie tyle ile trwal cykl + pct, praktycznie jak mam robic 4-6 tyg offu to wole zroibc mostek dac 250 testa week + hcg i jechac dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
przyjete jest cykl 12 tyg + 4 tyg odblok, czyli po 16 tygodniach nowy

ale to tylko taka teoria co nie ma zadnego uzasadnienia, badania lekarskie zrob czy ci wszystko do normy wrocilo to decyduje czy mozesz znowu jechac.

organizm musi tez troche odpoczac i powinienies popracowac nad utrzymaniem miesni z ostaniego cyklu.

teoretycznie nawet po miesiacu po skonczeniu odbloku jak wszytskie wyniki masz w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
no badania zrobie juz nie dlugo jak minie miesiac od cyklu,moze ktos rozpisac cykl na boldek,mete jelfy i omke

chce byc wielki za kazda cene...nawet cene zdrowia!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino-czy to możliwe.

Następny temat

3 Cykl czekam na profesionalne porady z głową

WHEY premium