SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak Koniu został strażakiem- czyli przestroga dla mlodych i nie tylko %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Hehe dobry temat - smiszny troche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
qrwa miałem podobna sytuacje zalozylem xx na sztange wzialem na lajcie ale nagle jedna reka mi sie posunela i przy.... w klate najgorsze bylo to ze nie moglem ani wstac ani nic zrobic.chcialem sie podniesc ale pod ogromna sila metalowych talerzy nie dałem rady o tyle miałem szczescie ze na sztandze nie miałem zaciskow hahaha i powoli krazek po krazku zrzucalem na ziemie z prawo na lewo hahaha na dodatek uszy ,mnie bolaly od tego cholerstwa a ile potu stracilem ale to musiało wygladac

Zmieniony przez - Artoor90 w dniu 2006-06-13 17:31:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i dlatego jak sik sie cwiczy samemu z duzym ciezarem to sie nie zakreca ścisków na sztandze, fajnym trikiem można sie pozbyć ciezaru z jednej strony tylko pozniej juz trzeba uważać jak druga ******lnie na glebe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ja z koleji pamietam sytuacjie gdy na starej silowni ze starym trenerem stoimy przed wejsciem do silowni i idzie taka laska, macha tyleczkiem i wcina cipsy i sadzi ze jest zarabista ogolnie taka kozaczka. Nagle moj trener gdy ja zauwazyl [koks niezly swoja droga] krzyknal na caly regulator "patrzcie na ta w niebieskiej koszulkce dupa szoruje po ziemi a jeszcze cipsy wpier***a" i od tamtej pory stalem sie chamski dla d****i ^_^

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a ja za małego sie podciągałem na tkaich kołkach, nogi wyzej i z***ałem sie na plecy i nie mogłem oddychac przez minute

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
uu Don znam to uczucie, tyle ze ja dostalem barkiem w klate na zawodach

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ja na starej silowni jak cwiczylem ok pol roku to wszedl kolega moj. I ze sie nie znal to trener pwoeidzial "poczwicz z sebastianem" to mu opisalem co i jak sie robi. Podeszlismy do plaksiej nalozylem mu bodaze 30 kilo [byanjmniej nie wiele nawet jak na tamte czasy] koles podnosi 1,2,3 i nagle takie zielony sie robi, wystarczylem sie zdajalem mu ja [tzn odlozylem] pytam sie "ej co ci ci jest?" a on sie na mnie patrzy "to mowiles ze jak sie oddycha?"

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 839 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4434
u mnie też dobrze
wchodzą takie trzy łosie i pytają czy moga się zapisać (u nas się nie zapisuje tylko daje kase ) chodzą się rozglądaja, pytaja jakie to ćwiczenie co się robi i nagle jeden krzyczy "PATRZ!" wszyscy się obracają, nie wiedząc o co chodzi. Ten podchodzi do talerza z napisem "20kg" obchodzi kilka razy, podnosi, w połowie ruchu wyrzuca na ziemie, ciężko oddycha i mówi zdziwiony "naprawde 20!!".
ubaw był po pachy

Trening czyni mistrza.
Chemia czyni cuda.

>>GO HARD OR GO HOME<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
S([])G dla kazdego kto napisal smieszna wypowiedziec - jak wejdzie - az chce sie wrocic na silownie

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
tia, a ja jak bylem maly poszedlem do kolegi bawic sie samochodzikami (takie plastikowe ciezarowki co sie do nich piasek sypalo i udawalo sie ze jedzie) no i tak pchalem sobie tą ciezarowke, pchalem, potem z nią biegłem i nagle ***...przy***alem łbem w ściane domu

to taka historyjka dla rozluźnienia atmosfery

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykuły o Arnoldzie

Następny temat

dwa krótkie pytania

WHEY premium