SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O ławeczkach i nie tylko

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 886
Witam, z góry przepraszam, bo jestem świadom, że było takich tematów wiele. Ale chciałbym, abyście mi doradzili, czy:

1. http://www.marbo-sport.pl/lawka-skosna-do-brzuszkow-drabinka-ms-l016.html - Czy ta ławeczka jest warta swej ceny? Czy 40 stopni to dużo jak na brzuszki? Nie chcę się, aby ta ławeczka dawała efekty tylko na chwile.. Czy są ławeczki z regulacją kąta aż do 90 stopni?

2. http://www.marbo-sport.pl/2012-zestaw-16-lawka-ms-l002-stojaki-ms-s001-modlitewnik-ms-a001-zestaw-4-gryfow-64kg-obciazenia.html - Czy cena jest adekwatna do zestawu? Wiem, że obciążenia w pewnym momencie będzie trzeba dokupić jeśli co. Zależy mi bardzo na modlitewniku, dlateog zainteresował mnie ten zestaw. (Dodam tylko, że mam drążek, więc nie wspominajcie mi o wyciągach)

3. Czy Marbo jest firmą godną uwagi? Nie chcę płacić za znaczek, chcę płacić za jakość, a wiecie.. różnie bywa. Jakie są wasze opinie na temat tej firmy?

Z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
1. Ławka ok, nadaje się do brzuszków. To czy da efekt na chwile czy na dłużej to nie od ławki zależy Jak wyobrażasz sobie ustawić ławkę pod kątem 90 stopni? przecież to pion... Ta jest git
2. Zestaw fajny, jeśli masz kase to się nie zastanawiaj tylko bierz..
3. Marbo to dobra firma, w tej cenie nic lpszego nie kupisz

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 886
Wyobrażam sobie to tak, jakby robić brzuchy na drążku do podciągania :) Widziałem też ławeczkę Marbo za cenę powyżej 1000zł... Czemu ceny są takie różne? Czy ławeczki nie są takie same?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ławeczka

Następny temat

Pytanie apropo siłki

WHEY premium