SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jajka i ich tluczenie czym to robicie? od zjedzenia skorupek mozna zachorowac?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 407 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29449
A ja wam powiem że w skorupkach jest doskonale wchłanialny wapń i sam kiedyś w okresie wzrostu zmielone wyparzone skorupki wcinałem, łyżeczka dziennie, zresztą lekarz mi to polecił. Warto jak ktoś oszczędza$ ale smak naprawdę odstrasza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1676
też mi się wydaje że skorupki zdrowe, a co do rozbijania to uderzam o jakiś kant, brzeg blatu lub patelni, i pięknie pękają, jem jajka 1-2x dziennie i może raz na miesiąc wyławiam jakiś kawałeczek skorupki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
przemek220


mi tez kumpel to gadal,

co zachorowal na to pod koniec cyklu, z omy mety i deki,

po niecalym tyg w szpitalu zlecial z zawodnika 95kg do
niecalych 80kg

wkvrwil sie niemilosiernie :(

i lekarz mowil mu ze to moglo byc przyczyna , owa skorupka

+ pytal go o cykle, bo go interesowalo to i potem po paru msc przepisal mu megace na mase, ale nic z SAA nie chcial przepisać :(

a bylo to jeszcze jak była dobra jelfoska metka w aptekach :)

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
ja kupuje bialko jajka w butelkach to nie ma klopotu ze skorupkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 552 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17195
Darek gdzie kupujesz to białko w butelkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
za granicą idzie spokojnie dostać takie jaja, całe, czy to same białka. U nas są ale raczej stosowane w cukierniach na sklepowych pułkach trudno znaleźć. Np to robi firma domagała, znajdziesz spokojnie w necie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
na ebey 6 butelek kosztuje cos kolo 24 funciakow kazda butelka ma kilo bialka w srodku smakuje normalnie ja je smaze na patelni albo w mikrofali robie mozna je trzyma nie otwarte w temp pokojowej do 6 miesiecy po otwarciu w lodowce 48 godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No i w tym jest minus że w 2 dni trzeba wszamać. jak w domu kilka osób to ok, samemu byłby problem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
zawsze trzymam dluzej w lodowce nawet do 4 dni i jest ok nie zjadl bym kila w 2 dni ale jak cos to mozna zamrazac nawet na rok to plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
wstaw linka do tego, a jak z wartosciami odrzywczymi ? takie same jak w bialku jaja? a jak z praktyka nie siedzi zbytnio na zoladkach? itp? bo to troche chemia jest tak?

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja a fast food

Następny temat

Gryf Prosty fi 28mm vs 30mm

WHEY premium