SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jablczan srabłczan

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191


posiadam jablczan (trec'a, kapsulki) i chcialbym wiedziec jak w moim przypadku go brac.

moje dawkowanie 3kap rano, 3kap na 30min przed trenem i 3 od razu po, w dni NT 3rano, 3przed kolacja.

i moje pytania sa nastepujace: czy cos sie stanie jak pomiedzy poranna dawka a przed treningową uplynie zaledwie 1,5h ?? akurat tak sie sklada ze jestem na silce o takich porach (kretka -> 25, 30min pozniej sniadanie -> 30, 40min pozniej kretka -> 30 min pozniej trening -> po treningu trwajacym 70 - 90 min znow kretka? czy to nie za duzo tej kretki przed poludniem ?? ze wzgledu na tryb pracy i zycia ciezko by mi bylo przestawiac silke na pozniej.

kolejne pytanie to o bialko, czy moge kapsy po trenie popic bialkiem ? czy jakas przerwe robic, np, po trenie kreta, 20min pozniej biel, 20 min pozniej posilek ?

cholera, mialem jeszcze jakies pyt ale mi sie teraz zapomnialo, najwyzej pozniej dopisze.


zdr

instruktor kulturystyki / trener personalny

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
bierz w dwóch porcjach rano i po treningu po 5gram kreatyny
możesz popić białkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
o wow, czyli darowac sobie tą dawke przed trenem jak zaleca producent ? hmmm...

a co do gramatury to mam taki jablczan: https://sklep.sfd.pl/Trec_CM3_1250-opis1597.html 1 kapsulka to ile gram jablczanu ??

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
czyli bierzesz 4 kaps - jedna ma 1250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
oki, dzieki wielkie, martwi mnie jednak zrezygnowanie z tej dawki przed treningiem, czy oby nie bedzie tak ze ta kreta nie zadziala tak jak powinna.
jak mozesz to powiedz mi czy to ze duzo kretki bym bral w tak krotkim czasie jest problemem czy poprostu 12 kaps to jest za duzo i organizm tego nie przyjmie?


btw sog 4u

Zmieniony przez - niptuck w dniu 2011-01-10 12:23:00

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
zbędne
10g w zupełności wystarczy
jak chcesz się lepiej poczuć psychicznie,to stosuj przed treningiem zamiast rano
ale to i tak nic nie zmieni

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2011-01-10 12:29:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
mysle ze lepiej mi bedzie rano brac, rozumiem ze kombinowanie 2 rano 2 przed trenem mija sie z celem.
dzieki flex za pomoc. jak beda jakies kwestie to bede pytal tutaj. zdr!!

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
aaa, wiem o co mialem jeszcze zapytac, 2x w tyg bede jezdzil na rowerku po 20 - 30min (celem nie jest spalanie tylko podkrecenie metabolizmu), mam nie brac zadnych dodatkowych dawek jabłka przed ani po sesji na rowerku ??

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
masz nie brac zadnych dodatkowych przed sesja na rowerku. Tak jak Flex napisal Musisz to rozlozyc tak zeby dziennie przyjmowac te 10gram kreatyny. Nie wiecej nie mniej taka dawka bedzie dla Ciebie idealna :)

Zmieniony przez - fiszon w dniu 2011-01-11 14:35:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
w dnt tez mam brac 10 ? jak zaleca ulotka. czy darowac sobie i brac w dnt tylko rano ?

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Rano. Pięć gram.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWY CYKL-MASA MIESNIOWA, NO FAT

Następny temat

Przerwa po cytonox

WHEY premium