SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

interwaly

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1614
Witam serdecznie forumowiczow:) mam pytanko odnosnie iterwalow a mianowicie zalezy mi na spaleniu tkanki tluszczowej .. Jestem na redukcji i postanowilem sprobowac tym razem interwalow bo wczesniej robilem aeroby.. wykonuje je na rowerze stacjonarnym a wyglada to narazie tak ze robie 10sek na maksa i 30spokojnej jazdy ale o co chodzi w ten sposob jestem w stanie wykonac makstymalnie 3 interwaly brakuje mi sil na dalsze pedalowanie nie moge dociagnac nawet tych 10sek w kolejnych seriach.. Moze po prostu sily rozlozyc w ten sposob by zrobic wiecej interwalow i nie pedalowac na maksa a tak by dalo rado zrobic te 10sek jazdy? Moze ktos podowie co nie co?;) pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
nie przejmuj się trening interwałowy to ciężki trening i na początku zawsze jest strasznie cieżko...

postaraj się wydłużyć czas jazdy spokojnej do 50 s. i 10s. przyspieszenia...
z treningu na trening napewno zauważysz poprawę...

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Własny trening na poprawę siły klatki - do oceny

Następny temat

Trening do sprawdzenia - masówka

WHEY premium