SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Interwały (Trening) przy cyklu na masie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie pytanie. Chciałbym zacząć robić HIIT w dni nietreningowe (2,3 razy w tygodniu) albo nawet częściej jeśli będzie miało to korzystny wpływ. Uważam, że troszkę mięska przydałoby się jeszcze, bo z obwodami nie jest ciekawie, wiadomo, chcę więcej, ale jest problem z brzuszkiem. Może nie jest duży, ale chciałbym spalić trochę kilogramów.
Do sedna. Jest sens przy robienu masy robienia interwałów, czy mija się to z celem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doradzi ktoś mi ?
Z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
moim zdaniem mija się z celem. za dużo kalorii spalanych jakiś czas po samych interwałach, raczej obstawiałbym cardio 30 minut po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jest sens- bylebys nie przesadził- początkowo to i tak nie bedzie jakas intensywność.

2x w tygodniu mysle,ze wystarczy na start.

zreszta to nie wyklucza dodatkowych 2x cardio w ograniczonym w sumie czasie trwania[chocby jw. około 30 minut].

wazne jest ustawienie wszystkiego we wlasciwych proporcjach

trening silowy/hiit/cardio/no i wszystko obejmujaca dieta.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-07-19 14:07:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja chciałem to tak zrobić.
Poniedziałek - Trening
Wtorek - 25 minutowy HIIT (5-6 interwałów), dawno nie biegałem, więc nie wiem, czy mi przypadkiem serce nie wysiądzie
Srodek - Trening
Czwartek - 25 minutowy HIIT
Piątek - Trening
Sobota - 25 minutowy HIIT
Niedziela - Przerwa

Czy radzicie sobota, niedziela - przerwa ?
Powoli mi brzuszek wystaje, nie jest tragicznie, dalej mozna mnie okreslic mianem chudego człowieka, ale już powoli 85 kg mi wybije, a zaczynalem z wagą 59 (2lata temu)
Chciałbym trochę przez wakacje pobiegac, zeby obwody poszły w górę, ale zeby brzuszek nie lecial do przodu. Dieta na masę jest dobra, bo kilogramy przybywają, a fatu za duzo nie ma.
Edit: Nie robię formy na wakacje, od razu mówię. Jeśli zobaczę, ze trening przynosi efekty, mam zamiar trenować tak dalej.

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2009-07-19 14:22:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
musiałaby być naprawdę spora nadwyżka kaloryczna, która niekoniecznie musiałaby iść tylko na pokrycie strat energii z interwałów i treningu. wg mnie interwały na redukcji super, na masie raczej cardio, ale spróbuj bo nic tak nie uczy jak własne doświadczenie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz jestem na cyklu Dorian + GM i wolałbym trochę mięska nabrać, ale możliwe, że rekreacyjnie 2 razy w tygodniu pobiegam.
Mam resztki mutanta 2 kg, to sobie po treningu wypiję, żeby uzupełnić. Nie chcę mi siana narazie wydawać na carbo, bo już trochę siana na Noxa i Greena wydałem.
W sierpniu po cyklu może zwieksze do 3-4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy rozciaganie ogranicza przyrost siły?

Następny temat

Triceps - potrzebny trening miazga

WHEY premium