SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

impotencja psychogenna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 421

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

89

Wzrost

189

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

117

Obwód uda

Obwód talii

80

Staż na siłowni

8-9

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

dwa, obecnie trzeci omnadrenu 250/7d

Opisz swój plan treningowy

góra dół siła hipertrofia

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

9-10

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

157,5x1 wl, 260 ciąg, 220 przysiad
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1318
cześć,
mam impotencję psychogenną. Wynika ona ze stresu.
Problem udało się rozwiązać przypadkiem, przy zastosowaniu zastępczej terapii hormonalnej. Wszystko było ok. do czasu drugiego cyklu, kiedy zastosowałem bezsensownie bardzo duże dawki testosteronu, co spowodowało prawdziwy chaos w hormonach, a tym samym miałem problemy ze wzwodem na podłożu hormonalnym - przywróciło to stary strach i brak erekcji na podłożu psychicznym.
Obecnie nawet zastępcza terapia hormonalna testosteronem nie pomaga, tak samo jak johimbina czy leki typu sildenafil/tadalafil, ani leczenie lekami pokroju trittico czy Xanax (na stany lękowe).

chciałem zapytać, czy ktoś z. was miał taki problem i czy są jakieś środki, które mogą pomóc w takiej sytuacji, abym ponownie mógł przywrócić wiarę w siebie w tych sprawach?

niestety ale psychiatrzy,endokrynolog,urolog nie mają już pojęcia co robić. Być może jakaś mądra głowa z forum miała podobny problem i wspomoże radą..

W grę wchodzą wszelkie środki dostępne na receptę - nie mam problemu z dostępem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Jeżeli Xanax Ci nie pomaga na stany lękowe to jestem w szoku. A badales się pod kątem hormonalnym? Jeśli tak to wrzuć wyniki badań

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1318
Tak, hormony mam pod ścisłą kontrolą znajomego lekarza, który nadzorował również cykle. Badania na świeżo robiony cały pakiet i wszystko gra. Xanax brałem w wysokich dawkach i działanie leku oczywiście czuć i to bardzo mocne, natomiast na ten konkretnie problem nie pomógł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94656 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
wrzuć wyniki badań


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-07-25 16:24:31

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15639
Z tego co piszesz to istotny wpływ na Twój problem ma psychika i jeśli hormony masz faktycznie w porządku to może być ciężko znaleźć jakiś cudowny środek który Cię uzdrowi a tego chyba poszukujesz. Ktoś tutaj ostatnio pisał pozytywnie w tych kwestiach o peptydzie PT-141 ale czy coś Ci to pomoże to ja nie mam pojęcia. Ja to na Twoim miejscu skupilbym się przede wszystkim na przyczynie która powoduje ten stres bo jakas musi być. Ale na początek to ja bym w ogóle przestał o tym myśleć i rzucił masturbację to libido od razu Ci skoczy do góry. A ponadto starał się stworzyć zdrowa relacje z partnerka opartą o inne fundamenty niż sex to stres podczas zbliżenia będzie potem mniejszy a jeśli takowa partnerkę już masz no to nie mam pojęcia. Może znajdź inna :D zresztą takie tematy to chyba już wykraczają poza kompetencje tego forum więc może faktycznie wrzuć na początek te wyniki badań a może profesjonalisci z tego forum jeszcze Ci coś pomogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3718 Napisanych postów 3144 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16623
Trittico straszny syf . Xanax już lepszy na lęki itp . Ale xanax to benzo i leki z tej grupy niby niwelują lęki itp ale mogą odbić sie na libido nie fajnie

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94656 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
Bezno to już nie zabawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1318
Czy ktoś stosował to PT-141? Wiadomo coś o skutkach ubocznych? Trochę mnie martwi brak dostępności w legalny sposób. Biorąc z takich chałpniczych produkcji nie mamy pewności w jakich warunkach to było wytwarzane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3718 Napisanych postów 3144 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16623
lodzianin1
Bezno to już nie zabawa


To prawda ale powiem Ci ze jak byłem po chemioterapii i rany mi sie otworzyły na klatce piersiowej to leczyli mnie opioidami i to w takich dawkach ze na centralnym w Warszawie dla kazdego by starczyło. I teraz benzo praktycznie nie działa na mnie

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron dla początkującego

Następny temat

Profilaktyka trądziku

WHEY premium