SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hst do oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4832
wiem jak mogę zrobić"progresję"zazwyczaj jak sie podciagam kolega podtrzymuje mi nogi(na tej zasadzie co w atlasie ćwiczeń)przez co troche mi pomaga i tak wymyśliłem ze z treningu na trening mógłby pomagać coraz mniej w ostatnich seriach.a z pompkami na poręczach nie ma aż takiego problemu.

trzy kawki->jak wykupić mogę abonanent??dam Ci soga

...i tak to sie kręci...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
na glownej stronie masz u gory anpisane ile sosb zdecydowalo sie na abonament, tak kliknij i z tego co pamietam tam to wszystko pisze.

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
mozesz robic tak jak napisales

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4832
łap Sogacza

...i tak to sie kręci...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4832
no dzisiaj zrobiłem pierwszy trening 15 i mam troche mieszane uczucia:-/strasznie lekko mi poszedł.czy tak być powinno.maxy mam zmierzone ok.

...i tak to sie kręci...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3317
cierpliwosci :] patrz jakie masz ciezary na poczatku. Potem bedzie duzo ciezej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Pierwszy trening 15 zawsze strasznie lekko idzie, w sumie to pierwszych 3 treningów właściwie w ogóle nie czujesz... Ale przecież w HST nie chodzi o pompe, ale o progresje!

W tym momencie kończę mikrocykl 5 i dopiero czuję solidne ciężary! A zaraz negatywy - zajawa!!!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4832
właśnie zaczynam jutro 3 mikrocykl(5)i pojawia sie problem mianowicie nie moge ćwiczyć już w piątki.mam do dyspozycji poniedziałek, wtorek i czwartek.czy mozna ćwiczyć hst z dnia na dzień tj. pon-wtorek??

...i tak to sie kręci...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Niestety nie, trening co drugi dzień jest spowodowany tym, że według jednej z zasad HST mięśnie regenerują się w ciągu 48 godzin. Jeżeli będziesz ćwiczył dzień po dniu, będziesz miał zaledwie 24h. przerwy, czyli nie będzie to już HST.

A nie możesz ćwiczyć w soboty? Wtorek, czwartek i sobota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Oczywiscie, ze mozesz.
Najlepiej jakbysmy cwiczyli co 36 godzin wg teorii.
W warunkach ziemskich co 48 czyli co drugi dzien.
Jesli nie mozesz inaczej cwicz jak mozesz byleby byla duza czestotliwosc.
Mozesz nawet codziennie jak chcesz ale tego nie wytrzymasz.

I nie chodzi tu o jakas regeneracje. Chodzi o to , ze obciazanie miesni nie wplywa na regeneracje wiec mozna cwiczyc czesto i sie jednoczesnie regenerowac. Nie cwiczac czesto tracimy poprostu okazje do szybszego wzrostu.
Optymalnie jest 3 razy w tygodniu w warunkach ziemskich.

Zmieniony przez - kilobb w dniu 2007-03-14 10:14:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania o HST

Następny temat

Niedalem rady wykonac zaplanowanych powtorzeń

WHEY premium