SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hmb + ... ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Witam,
od 2 miesięcy opycham się HMB z olimpu (400kaps) i czeka na mnie jeszcze druga pucha. Mój cel to wzrost masy (generalnie teraz staram sie dużo jeść, zaś kiedy braknie mi w diecie białeczka to robie sobie szejka z wpc 80), tej beztłuszczowej, gdyz na brzuchu mam opone (moj cel to dojscie do pewnej masy i nastepnie redukcja z zmiarem rzeźbienia).

Miałem na myśli glutaminę (czytalem ze pobudza hormon wzrostu, wiem ze nie urosne od razu 10cm ale moze cos tam zadziała) i generalnie rozwój siłowy.
Co myślicie o tym połączenia HMB + glutamina? I co lepsze proch czy kaps? Z jakiej firmy?

Zmieniony przez - mazzor w dniu 2008-04-10 13:54:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez King_Odin za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 532
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
prze***typ kup sobie mlotek i sie ******lnij!


do autora... hmb to nie najlepszy suplement

a co do glutaminy to nawet jesli by pobudzala wydzielanie hormonu to napewno bys tego nie odczul

rozwoj silowy? watpie, jesli juz to napewno spelnia role antykataboliczna i posrednio wplywa na regeneracje

moze kreatyna?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
jw siodema powiedział ci to troche mniej brutalnie niz ja chciałem ale tez dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
juz nawet nie chodzi o to bym odczuł działanie glutaminy od razu tylko na przestrzeni lat (mam 19 lat wiec niewiele mi zostało także dobrze byloby chociaz 2-3 centy podrosnąć). po drugie ćwicze regularnie od (regularnym planem)
lutego wiec nie chcialbym po takim czasie sięgać po krete, wolałbym sie najpierw jakos wzmocnić.. skoro odradzacie glutamine to co mógłbym zabrac do tego HMB z nie kreatynowych i gainerowych odżywek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja osobiscie stosowalem hmb i nie przynioslo to zadowalajacych efektow. Masz maly staz na silowni wiec moze narazie cwicz na ,,sucho'' a dopiero jak juz nic ci nie bedzie szlo w gore, np sila to zacznij stosowac suple. A skoro chcesz spalic oponke to polecam codzienny trening brzucha + lipo6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z cyklem

Następny temat

Regenerator stawów

WHEY premium