SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

h-drol na 1 cykl?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2174
Czesc sam h-drol bedzie dobry na 1 cykl?Mysle tylko o prohoromonach

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 26

Waga: 112

Wzrost: 189

Obwód klatki: 132

Obwód ramienia: 48

Obwód talii: 92

Obwód uda: 72

Obwód łydki: 46

Staż na siłowni: 10lat

Ilość spożywanego białka: 2,6 g na kg

Ilość spożywanych węglowodanów: 6 g na kilo

Ilość spożywanych tłuszczów: 15%

Opis przebytych cykli sterydowych: zero

Trening: 3 razy w tygodniu

Cel cyklu: sucha masa mięsniowa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 0

Poziom BF%: niewiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ani to ani to

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: ani to ani to

PPM podstawowa przemiana materii: nie licze dokladnie

Wyciskanie leżąc (MAX): 208

Martwy ciąg (MAX): nie robie maxów

Przysiad (MAX): 190

.,.,.,.,.,

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2323
Poziom BF% : niewiem
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) : ani to ani to
Stan zdrowia : dobry
Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia : ani to ani to
PPM podstawowa przemiana materii : nie licze dokladnie


co to ****a jest? co to ****a mac jest?

typ budowy endo/mezo/ekto? bf zmierz, ppm oblicz... jak nie to wypad

Can't be enough

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2174
grzeczniej cieciu nie wiesz to nie pisz ocb

.,.,.,.,.,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3648
bedzie za***isty ale 2 opakowania to minimum bo h-drol rozkreca sie po 2 tygodniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10344
h-drol jeżeli chodzi o masę to tak średnio - nie będziesz zadowolony. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie 2 opakowania epi, lub 1 opak. X-mass.
Na pierwszy raz polecam x-mass, brak większego bloka, stałe przyrosty dobrej jakościowo masy, siła też trochę drgnie.
Przy x-mass trzeba zacząć od jednego kapsa dziennie,bo organizm musi się przyzwyczaić, przez pierwsze dni posiłki powinny być mniejsze objętościowo - inaczej jak się naw******l** to żołądek dosłownie podejdzie ci pod serce Po kilku dniach wszystko jest ok można wskoczyć na 2 lub trzy kapsy dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
na pierwszy kontakt h-drol będzie ok
cho ja bym bardziej polecił epi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J/w
ps.

Zerowiec jaki agresywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
Masz wyniki lepsze niż większość koksów na tym forum, jeśli faktycznie jesteś naturalny i tyle osiągnąłeś to ogromny szacunek! Pamiętam, że na forum jest relacja z cyku na samym epi, robił to koleś o nicku trec czy jakoś tak... W każdym razie miał on również bardzo dobre wyniki na sucho i był to jego pierwszy cykl. o ile się nie mylę to z testu wynikało, że nie był za bardzo zadowolony. Nie zrobił na tym środku tyle co przeciętny sznurek wyciąga. Może się mylę, ale wydaje mi się, że te "słabe" ph u osób, które dużo osiągnęły naturalnie nie są bardzo skuteczne, ale niech się jeszcze wypowiedzą bardziej obeznani w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Devin skąd wiesz ile on osiągnął nie znając bf ani budowy? Mój kumpel ma 50cm w ramieniu, a na siłowni nigdy nie był, to dopiero jest naturalny kozak (ze 110 w pasie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
gdyby ktos doszedl do 200 na klate to by koksu nie brał. po co komu koks? tymbardziej ze budowa po tym co podales to wg wymiarow wygladasz dobrze. chyba ze nas klamiesz.. ale jak przez 10 lat tak dobrze ci szlo bez koksu, na samych odzywkach lub na sucho (w co nei wierze) to nei siegaj po zaden koks. albo przyznaj sie ktory to twoj cykl i z czym chcesz łączyc ;d

Zmieniony przez - xxx170xxx w dniu 2010-06-05 16:11:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2174
czego mam nie sięgac?Juz nie dam rady sie powiekszyc na odzywkach jedynie moze mi bebech urosnąc i uda zatluscic hehe chce cos extra..ale na 1 cykl chce lajtowo zbadac jak organizm zadziala na lżejsze ph ,a tam na koksach to ludzie 280 targaja tylko to zawodnicy trójboju. 200 kg ,na moja wage i mój staz to nie jest jakis wynik z kosmosu nie przesadzaj widzialem chuderlaków co biora 150

.,.,.,.,.,

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poważny problem

Następny temat

KTORE HGH POLECACIE Z DOSWIADCZENIA

WHEY premium