SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile na cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie ile kapsów oxandrolonu powinienem wziąść na jeden cykl. Co wziąść na utrzymanie uzyskanej siy i masy??? Clenbluterol starczy czy nie??? A po cyklu cykl z odżywkami??

kileer
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
ok 200 tabletek to raczej minimum po 5-10 dzienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
200 to musi być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tak bedziesz miec fake :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maydayxxl, czy Ty naprawde uwazasz, ze nikt w Polsce nie dysponuje dobrymi sterydami? Bawi mnie to, ze jesli ktos napisze, ze poszukuje albo kupil gH, oxe, prime czy inne to zawsze jest to wy***ka.... Ostatnio ktos tu jeszcze napisal, ze prolo jest nie do dostatnia. Zaluje bardzo, ze nie mam cyfrowki, bo wkleilbym tu zdjecie 200 opakowan polskiego Prolongatum, zapakowanego w 4 kartony prosto z Jelfy.
Moze wezmiecie sie za doradzanie rozpisek i cyklow a kwestii handlowych i tego czy cos jest do dostania czy nie nie bedziecie poruszac. Konczy sie, ze dzieciaki biora tylko mete - bo tej sie nie oplaca podrabiac, zamiast Dece, Wino, Prime itd...
Jesli ktos ma uwagi albo pytania - kierowac na mail.
Pozdrowienia dla wszystkich!!!

„Życie jest za krótkie, żeby być małym...”
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suplementy do cyklu ?

Następny temat

@@Testosteron propionat+pronolgatum@@

WHEY premium