SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gino.. szybka odpowiedz błagam

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
witam bardzo proszę o szybką i mądrą odpowiedz ,witam mam takie pytanie, . mianowicie jestem na cyklu na mecie ( 4 tydzień , małe dawki 30 mg) i czy ból sutków może być początkiem ginekomastii ,jak dotykam sutki to czuje taką jak by dziurkę nie czuje żadnego guza'' a i tak na czasy mnie bolą . był bym wdzięczny gdybyś odpisał. Pozdrawiam mam na odblok tamoxifen sandoz moze byc ?
20 mg mam ich 5 tabletek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
nie skasujesz go :P po co Ci meta w wieku 18 lat ? BTW najpierw dopinajcie sobie cykl na ostatni guzik żeby potem sobie nerwów oszczędzić.

"Wola psychiki, daje wyniki" - Jan Łuka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
tak może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
jak mam brac ten odblok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
bo jak juz napisalem wcześniej nie mam żadnego guzka tylko mnei suty bolą i spanikowałem , błagam pomóżcie są jakieś szanse zebym nie dostał gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
5 tabl może być mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
bez problemu ogarne jeszcze 5 /10 ael błagam rozpisz mi to ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
prezesie co i jak /;..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
bierz jedną dziennie przez ok 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
noi widzi pan trzeba było łykać to świństwo! bierz pan tabletke tamoxifenu 50 mg dzinnie do końca aż objawy ustąpią jak nie idz pan do lekarza;)

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
wiec mam brać 20 mg czy 50 mg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase

Następny temat

przerwanie cyklu odblok

WHEY premium