SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

głupi trening :/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5288
Siema. Mój kumepl z siłki jest na cyklu meta + teść prolo. Chodzi mi o jego trening. Co drugi dzień ćwiczy większość parti. Cały czas tak samo :-/ Nie podnosi żadnymi seriami tylko jak starczy siły...raz 15 raz 10 powtórzeń...Jego trening wygląda mniejwięcej tak : 100x na barki (podnoszenie stangi za głową), 100x klata na płaskiej, 100x klata na skośnej, 50 x bic itd. Cały czas nie dokłada obciążenia ani nie zmniejsza...klata jednym obciązeniem, bic i barki innym. Co o tym sądzicie? Co mu ten trening daje bardziej mase, siłe czy rzeźbe bo ja niewiem jak tak dalej będzie ćwiczył to czy będą jakieś efekty ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Ktoś tu jest wróżką? Efekty na pewno będą ale nieproporcjonalnie małe do możliwości na SAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
metoda z mamra :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
no sa tacy co na tym sie troche powiększyli,życze mu powodzenia ale może zmieni trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6525
Beda efekty...Efekty Motyla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
ja jestem na takim samym cyklu jak twoj kumpel i cwicze treningiem full body i uwazam ze jak narazie mam dobre efekty. na moim pierwszym cyklu na samym metanabolu tez cwiczylem full body i przybylo 5-6 kg w miare suchej masy bo zatluszczenie zmalalo. Jesli na kogos jakis trening bez saa dziala bardzo dobrze to logiczne bedzie ze na saa tez tak na niego bedzie dzialal.pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

next cykl :)

Następny temat

odstep czasowy miedzy cyklem

WHEY premium