SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

frytki z piekarnika

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
co myślicie o frytkach z piekarnika jako posiłku potreningowym??
chodzi o frytki mccain

http://www.twojefrytki.pl/

skład bardzo fajny i smak też
co myślicie o tym??
to dobre źródło węgli(po treningu)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
Moim zdaniem możesz dać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
skład bardzo fajny i smak też

no skład rewelacja, pokrony kartofel z doatkami ulepszaczy, chemii itp itd

co myślicie o tym??

myślimy że owe powinieneś sobie odpuścić, jak zależy ci na frytkach sam pokrój ziemniaki i daj do piekarnika czy na teflon o wiele lepiej na tym wyjdziesz.


to dobre źródło węgli(po treningu) // Ziemniaki ogólnie tak, ale takie coś bym sobie darował, chyba że raz na dwa tygodnie na niedziele naprzykła

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Dawno ziemniakow nie jadlem :<

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
hvj nie mam czasu kroić od czasu do czasu se wszamie

Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2009-03-31 00:09:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Jak masz czas by siedzieć na SFD to i też na krojenie się znajdzie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 340
frytek lepiej nie jesc... jadlem przez ostatni tydzien i pojawila mi sie oponka na brzuchu, mimo ze jestem ektomorfem... tak dzialaja tluszcze nascyone (no chyba ze zrobisz ze swoich ziemniarow i dasz porzadny olej np. ryzowy, bo ja kupowalem te z biedronki)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na ocene !

Następny temat

HMB, -dieta, , utrata tłuszczu, ćwiczenia

WHEY premium