SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

federacja naturalnych

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Jakby to bylo przed SM to moze, ale teraz to dla mnie nie ma szans, beda rodzinki przychodzic z dzieciakami pytajacymi: tatusiu a dlaczego ten pan jest taki maly w porownaniu do X'a? A tatus powie: bo to kochanie naturalnie tak, tak samo dla innych ludzio co w tym nie sadza -> takie moje zdanie, widac sie roznimy powaznie, wg mnie nitk nie bedzie przychodzil ogladac wykalaczki.
:>
.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Tam sie literowki wdarly, mialo byc: taka argumentacja bedzie interesowac takie dziecko tak samo jak ludzi, co w tym nie siedza.
Troche inaczej to napisalem, ale nie widze jak to tam jest dokladnie, w kazdym badz razie z lierowki sensu sie nie wylapie.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Szczerze mowiac sadze ze X ray dobrze pisze, tylko teraz do autora postu, czy ty serio cos myslisz o tej Nowej federacji czy to tylko gdybanie??? Ja osobiscie z checia bym poogladal tych naturalnych zeby tak jak ktos juz napisal znac granice ludzkich mozliwosci.
Pozdrawiam

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Aby sport byl atrakcyjny musi byc medialny. Jesli bedzie sie rywalizowalo na zasadzie my to ci dobrzy a oni to ci zli, bo cos tam, to nie widze w tym szansy sukcesu. A pzreciez wiekszosc ludzi to normalni ludzie i tez szukaja wzorow wsrod rownych badz podobnych sobie. I jesli sposob przedstawienia tematu, twoje show, bedzie spontaniczne, atrakcyjne, trafiajace w gusta odbiorcow + odrobina usmiechu to czemu nie? W show nie tylko narzuca sie publicznosci swoja role, ale tez i reaguje sie na jej reakcje. Bo show tworza i artysci, i publicznosc.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728791
mozna by pozmieniac konkurencje tak by byla mozliwosc przeniesienia ciezaroww mniejszych porcjach ale wieksze odleglosci:np spacer farmera bylyby dwie walizki po 170 kg lub przeniesienie 4 po 85 kg.i tez na czas.(jest to tylko luzny przyklad-trzeba by to w praktyce sprawdzic-dokladnie trzeba by to dopasowac).
i zrobilbym 12 konkurencji:4 super silowe,4 wytrzymalosciowo-silowe,4 szybkosciowo silowe.daloby to szanse zawodnikom o mniejszej wadzea wiekszej sprawnosci.tez bylaby mozliwosc wyboru siezarow albo 2 bardzo ciezkie albo 4 lzejsze(lub wiecej..)
pomysle nad tym..wtedy w takich zawodach mozliwosc startu mieliby sportowcy z innych konkurencji,kulturysci ,wieloboisci,zapasnicy,bokserzy itp o masie ciala tez ponizej 100 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 623 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7276
MNIE KONKRETNIE CHODZIŁO O KWESTIE LUDZI TAKICH JAK JA (CO ZA SKROMNOŚC) KTÓRZY CWICZĄ JUZ TE BITE 8 LAT I ICH RÓZNICE Z PROFESJONALISTAMI SĄ RZĘDU KILKUNASTU KILOGRAMÓW SIŁY MASE MAM 126 ZOBACZCIE MNIE W NASZEJ FOTOGRAFI! I WIEM ŻE NIEPRZEKROCZE TEJ GRANICY BO OSIĄGNĄŁEM JUŻ TAK ZWANA GÓRNĄ GRANICE ROZWOJU CO MNIE WCALE NIECIESZY I TERAZ MUSIAŁ BYM ZABÓZOWAĆ ŻEBY DAĆ IMPULS ORGANIZMOWI A WIEM ŻE TAKICH LUDZI JEST WIELE ĆWICZE NA SIŁECE GDFZIE ĆWICZYŁ STRONGMEN KTÓRY OBECNIE WYSTĘPUJE W TV NIEWIEM CZY MOŻNA UZYĆ NAZWISKA MOŻE SE NIEZYCZYĆ!I TAK BYM SIE NA TO ZAPATRYWAŁA JEŚLI CHODZI O SPOŁECZEŃSTWO WIEKRZA CZEŚĆ PATRZY NEGATYWNIE NA TE ZMAGANIA BO WŁAŚNIE WIĄŻE SIĘ TO ZE STEREOTYPEM ZE TO KOKSY ITP A JA MYŚLAŁEM O JAKIMŚ ZWIĄZKU KTÓRY ZRZESZAŁBY NATURSZCZYKÓW I BYŁOBY TO BLIŻSZE IDEOM ANTYCZNYM TYPU WYŻEJ SZYBCIEJ MOCNIEJ NIESTETY OBAWIAM SIĘ ŻE JESTEM ZA GŁUPI BY SAM TO ZROBIĆ STĄD WYPUSZCZAM W ETER IDEE

SIŁA I HONOR
wyżej,szybciej,mocniej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
z pewnoscia ty jestes naturalny
skoncz juz te bzdury bo mi sie slabo robi wazysz 126 kg
i miedzy kims kto nie bral koksow a takim strongmanem jest roznica ale nie kilkanascie kg w sile a kilkadziasiat jak nie pponad 100-150 w poszczegolnych bojach mowie o naturalnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 623 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7276


POWIEM TAK
ALBO KTOŚ TRAKTUJE SERIO TEN SPORT ALBO JEST TO DLA NIEGO PRZEJŚCIOWA ZABAWA JAK Z PANIENKĄ Z JEDNA IDZIESZ RAZ POSZALEĆ A Z INNA JESTES NA CAŁE ZYCIE!
NAJBARDZIEJ WNERWIAJA MNIE MALKONTENCI KTÓRZY PRZYCHODZĄ DO KLUBU I ROBIA Z NIEGO KLUB DYSKUSYJNE A GDZIE TRENING?
PRZYCHODZI SIĘ PRZEZUCAĆ ŻELASTWO A NIE Z ZELEM NA WŁOSACH POKAZYWAZ OPALENIZNE WIĘC DO WSZYSTKICH NIEDOWIARKÓW ZAPRASZAM POĆWICZCIE ZE MNA MIESIĄC I SPYTAJCIE JESZCZE RAZ CZY MOŻAN SIĘ ZBUDOWAC NATURALNIE PO 8 LATACH CIĘŻKIEGO TRENINGU I KATOWANIA SIĘ DIETAMI JEDZENIA DZIEDZ WE DZIEŃ PIERSI I RYZU POGADAMY!
PODSTAWA!to niejest sport dla matołó trzeba czytac i uczyć się cały czas by nierobic błedów i samemu sobie krzywdy!po 8 latach pogadamz niedowiarkami

SIŁA I HONOR
wyżej,szybciej,mocniej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
No ja jestem przekonany, ze Valko jest naturalny :).
Mase da sie zrobic bez koksow, tylko jeden warunek wg mnie -> odrazu na poczatku trzeba miec "cos" na starcie, po prostu trzeba byc juz w miare duzym, zeby dojsc do takiej masy jak on. Naturalnie nie ma cudow, z malego chudzielca, masowca sie nie zrobi. Inna sprawa, to sila, ktora bez wspomagaczy idzie powolutku, te wyniki Valko z profilu po 8 latach cwiczenia sa takie, jakie moznaby bylo uzyskac przy jego zaangazowaniu, masie i spedzonym czasie.
Co do tego porownania z laska to tez wydaje mi sie trafne, koks otworzyl nowe mozliwosci, dzieki niemu, mozna wpasc, zrobic krotki epizod w zyciu, ktory odmieni sylwetke w duzym stopniu. Jesli ktos podchodzi do cwiczenia z sercem i zamilowaniem, zdaje sobie sprawe ile czasu bedzie musial poswiecic, wtedy bedzie naturalny i koks go nie pociaga.
Jesli chodzi o doczepianie sie do gadajacych, to ja sie tu bronie :) Uwazan, ze prowadzenie gadek do niczego zlego nie prowadzi, jesli tylko przestrzegam dlugosci przerw miedzy seriami, to dlaczego mam nie gadac z ludzmi, ktorych lubie.
Ale faktycznie jesli ktos nie ma w "rekawie" wspomagaczy, to jest to sport, ktory caly czas uczy.
Na codzien spotyka sie na silowni ludzi z roznym podejscie do dopingu. Jedni przychodza odrazu i laduja ile wlezie, zeby jak najszybciej cos zmienic, nie maja czasu i im sie spieszy. Inny typ ludzi, to tacy, ktorzy na poczatku mowia: nie, nie bede bral, a po jakims dluzszym czasie i tak miekna, bo sie zrazaja niepowodzeniami, wmawiaja sobie tylko "mam slaba genetyke". Sa tez tacy, ktorzy czuja presje otoczenia i biora, zeby od innych nie odstawac. Osobiscie znam tylko jedna osobowe, ktora cwiczy naturalnie okolo 8-10 lat, cala reszta sie papra od dluzszego czasu w koksach. Sam cwicze krotko bo dopiero niecale 2 lata, narazie twierdze, ze nie bede bral, chyba, ze kiedys zrobie spore postepy i stosowanie dopingu zapewniloby mi jakies bardzo konkretne wyniki, w innym przypadku olac, bo po coz mi "kupiona" sila albo sylwetka, jesli na siebie nie zarobi.
Na sam koniec powiem jednak, ze koks tez ma sens, jesli sie go bierze we wlasciwym czasie. Co to oznacza? Oznacza to wg mnie, ze taki gosc jak Valko , ktory zrobil juz ze soba tak wiele wlasnym nakladem pracy jest odpowiednia osoba do stosowania dopingu. Prawdopodobnie jesli teraz zaczalby stosowac bylby czlowiekiem o podobnych mozliwosciach co niejeden strongman. Skads sie bierze ta roznica w sile i mocy miedzy osiedlowymi osilkami a etatowymi strongmanami, ta roznica mysle, ze tkwi w posiadaniu przez tych drugich swiadomosci kiedy jest odpowiednia chwila na wynalazki farmacji, ktore w ich wypadku pelnia role przeskakiwania ludzkich barier, a nie przyspieszacza efektow. Niestety nastal taki czas, ze ten koks jest i albo tacy ludzie jak Valko poprzestana na zdrowiu i maksymalnej sile jaka mogli osiagnac, albo beda sie paprac i niszczyc swoje zdrowie, zeby moc walczyc z najlepszymi, albo ... no wlasnie, kiedys zacznie sie promocja zdrowia i bedzie w "modzie" sport nieskazitelny, w co oczywiscie watpie :)
Pozdrawiam wszystkich wytrwale pracujacych w pocie czola na kazdy kg sily i masy.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156


Nastepny naturalny :P Przodu nie pokazuje bo za mala rzezba :>.

Astutus

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polski Herkules wyniki

Następny temat

KOLEJNY REKORD JANA ŁUKI

WHEY premium