SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

essential czy heparogen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
ja daje eseliv forte 3 tab i hepatil 4 tab , ale jak ten hepargen dobry to dozuce i to
zincas forte na recepte ale jak sie zagada to i bez dadza, ja caly czas zapobiegawczo na wulkany biore
p.s
DYLAUDIO wyczytalem ze cie ten clen bulgarski sopharma nieklepie. mnie przy 1 , 2 na poczatku klepalo ale puzniej po 10 dniowej przerwie znowu zaczelem 1, 2tab i nic nieczulem, juz se pomyslalem ze wy***ke mam ale ja weszlem na 4 tab to mnie trzacha jak alkocholika na kacu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
no ja w 13dniu zjadlem 22tab

hepatil warto do cyklu czy lepiej po?

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29612 Napisanych postów 62980 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902746
hepatil bym dal po.

do cyklu heparegen najlepszy.niestety na recke ale idzie wyrwac bez.
mozna tez dodac sylimarol bo tani i lecytyne(zamiast esseliv).

ja zwykle daje heparegen + sylimarol.po cyklu dodaje hapatil albo i nie.


o widze DYL ze juz wszystko napisales.ja najpierw odpowiedzialem a pozniej 1 strone przeczytalem

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2010-06-23 16:03:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1804
dzisiaj udalo mi sie od Pani lekarz wyrwac recepte na hepategen(mialem niedawno robione proby i alt 97),a druga sprawa nawet zrobilem za friko usg watroby etc.(wzytsko gitara)...czasami trzeba miec poprostu farta
essentiale forte wale nawet po cyklu mięty,a przy nastepnym jak cos,doloze essentiale forte,stilimarol i hepategen,a po cyklu dodatkowo hepategen
pytanie,na ulotce jets napisane,ze jest niewskazane branie hepategenu z innymi lekami(czyt. mięta),dodatkowo jest regenerujący,a nie osłaniający,czy nie lepiej brac hepategen po cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699792
pisząc farta chyba nie chodziło Ci o to że masz alat przekroczony o 100%?
nie polecam wchodzić na cykl(w szczególności z metą)z takim wynikiem




Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2010-06-23 16:55:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hepaorgen dorwany!
DYLAUDIO tak styknie z dawkowanie
heparogen do kazdej tabl oral + sylimarol do kazdego po silku po 1 kaps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1804
flex,mowie na jakis nastepny cykl jak bede mial wyniki juz w normie;)
a mowiac farta chodziło o:
miałem zapłacic za badanie usg(najpierw dostałem skierowanie,ale czas oczekiwania na przyjecie byl okolo 2 tyg.) ponieważ chciałem szybko i poszedłem prywatnie.podszedłem do Pani w okienku,pogadałem,poprosiła do pokoju(ale takiego normalnego;p),po badaniu pokazałem jej skierowanie,a Paniusia na takim tekstem"...a to płaci przeciez przychodnia..." i sobie poszedłem z wynikami;)zamiast płacić po badaniu pokazałem poprostu skierowanie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1804
ps. a cykl ciagne sobie dalej ,ale na samym cypio ponieważ teść w igiełkach omija ostro wątrobe;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699792
teść nie omija wątroby,ale nie jest toksyczny jak meta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1804
tak,ale podczas cyklu takie wyniki to raczej jednak jest normalne,metka bylo jako typowy kick. a przeciez nie zaprzestane walic cypio przez taki ALAT(ktory jak pisalem podczas cyklu z meta musi byc wiekszy co oznacza,ze meta byla dobra)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

delikatny cyklik na rozruch

Następny temat

Stanozolol FOX, jakies opinie?

WHEY premium