eliminacje MŚ - Polska vs. Austria

Ilość wyświetleń tematu: 8574

...
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Zgadza sie Polacy wygrywają 2 do 0 miejmy nadzieje,że dołożą jeszcze jedną bramke

Ja osobiście chciałbym aby Polska wygrała 3:1 bo Ja wtedy będe bogatszy o sporą sume pieniędzy narazie wszystkie mecze mi weszły został tylko ten narazie idzie bardzo dobrze.

Bardzo podoba mi sie gra Smolarka,wogule cała reprezentacja na + Rasiak także rozegrał niezłą partie,oby tak dalej czekam na kolejne bramki w wykonaniu Polaków - Bardzo dobry doping na Stadionie Śląskim 45 tysięcy kibiców przyszło oglądać to spotkanie a napewno gdyby stadion pomieścił większą liczbe widzów było by o wiele więcej

Spotkanie ogólnie na 6+

...
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3455
Najlepsze i tak były gwizdy podczas hymnu Austriaków
...
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
Rapishon nazwaz polska kadre sierotami to troche przegiecie

pozatym wygrywaja 2 - 0 i graja naprawde dobrze nie popelniajac wiekszych błedow

chcialem zeby Polska wygrala i wierze ze tak sie stanie

p.s. 54 minuta meczu

...
3-1...Zurawski znowu nie potrafil wykorzystac jedenastki
Szkoda, ze zszedl Smolarek.
Fajnie przy roznym Kosowski machnal noga...prawie w pilke trafil ale ogolnie kosa nie gra najgorzej na poczatku niezle szarpal, tylko nie umial precyzyjnie dograc kolegom. Ale gola strzelil, chociaz trudno bylo nie strzelic w takiej sytuacji...

PS. JUZ 3-2 !!!

edit: 3 minuty dolicza Massimo de Santi do regulaminowych 90, wszedl Michal Zewlakow za Kosowskiego, przed chwila po dosrodkowaniu i strzale glowa jednego z Austriakow pilka trafila w poprzeczke, ech - emocje do konca!

edit2: i słupek! co tam sie dzieje!

Zmieniony przez - erminho w dniu 2005-09-03 22:15:18

...
no koncowka emocjonujaca

...
edit3: koncowy gwizdek sedziego! niesamowicie emocjonujaca koncowka, zdoalismy utrzymac prowadzenie i sa 3pkt, 2 miejsce zapewnione, teraz trzeba walczyc, o to, by zajac pierwsze miejsce, badz wejsc do MŚ bezposrednio z drugiego (jest to bardzo prawdopodobne, gdyz Czechy przegraly z Rumunia 2-0, a to Oni byli bodajze tuz za nami w tabeli druzyn, ktore zajmuja drugie miejsce w swoich grupach) !

...
No kupon mi nie wszedł wygrana z Walią i jesteśmy w MŚ

...
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1457
No pierwsza połowa bardzo dobra. Dobrze w ofensywie i bezbłędnie w obronie. Ale druga połowa to już kompletna klapa. Takiego czegoś co wyprawiali nasi obrońcy w końcówce meczu to już dawno nie widziałem. Ale na szczęście mamy 3pkt i jeszcze pokonać w środę Walię i mamy Mistrzostwa

"Dzień dzisiejszy jest Twoim zwycięstwem nad Tobą wczorajszym".

Żurawski-8 W dugiej połowie jako jedyny atakował

Nie bój się zrobić dużego kroku, nie pokokasz przepaści dwoma małymi.

...
Polska zagrała słaby mecz a mimo to wygrała, czasami i tak trzeba.......
Austriacy zaprezentowali się w pierwszej połowierzenyująco co zdecydowanie uśpiło czujność polaków którzy przez indywidualne błedy stracili w 2 połowie 2 bramki a mogli stracić jeszcze dwie
Bardzo słabo zagrał Rząsa a najjaśniejszą postacią był Sobolewski i Żurawski. Mniejmy nadzieje że poradzimy sobie we wtorek z Walią która przegrała grając czasami jak równy z równym dzisiaj z Anglikami.

Nie bój sie Panie Walter, Panie Cupiał !! Zainwestuj !!