SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ekto i endo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
siemka ostatnio tak trochę czytałam o ekto- mezo i endomorfikach i zastanawiam sie jak tam ludzi zakwalifikowac. Wiadomo przecież, ze takich osób, które by tam od razu pasowały jest mało, bo niektórzy wcale nie wygladaja, choc sa, na edno lub odwrotnie. To jest zwiazane z gruboscia koscca, więc pytam tak z ciekawosci jak to ma sie odnoscie wymiarow np. nadgarstka ( tam mozna łatwo zbadac grubosc koscca, bo raczej nikt nie ma ich otluszczonych, a moze sie myle;)i do wzrostu? Jak ktos wie to niech napisze. Taki sobie temacik na odpoczynek;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
oj nie ma zadnej odpowiedzi to moze zmienie pytanie jak zakwalifikowalibyście osobę - dziewczyna nadgarstek 14,5cm, wzrost 173, kości biodrowe 85cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Pasujesz do ekto, choć można mieć kościec jak ekto, a być endo
https://www.sfd.pl/Ektomorfik,_Endomorfik_i_Mezomorfik_Sylwetka_prawdę_Ci_powie_-t236043.html 

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
dzieki, wydaje mi sie, ze jestem mezo-ekto czy jakos tak, bo mam szczupla sylwetke bez wiekszych wyrzeczen ale i mam troche masy miesniowej, to chyba dobrze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Szczęściara

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
po czesci tak, ale chuda to nie jestem, mam wagae okolo 61-62\kg/173cm wolalabym mniej, ale wizja meczenia sie mnie nie przekonuje. a Ty jogger mezomorf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1950
A ja mam takie pytanie czy ekto może wogóle być gruby i mieć duży %bf?
Jeszcze rok temu na 176cm ważyłem 85kg i miałem dosyć spory baniak, w sumie byłem cały oblany w tłuszcz. Wziąłem się za siebie dosyć poważnie, zmieniłem nawyki żywieniowe, ćwicze itp i udało mi się zrzucić tego tłuszczu do w mniare niskiego poziomu i przy 177km waże ok. 60-61kg. Zastanawiam się czy wogóle dopuszczalne jest, że moge być ektomorfikiem teraz bardzo się pilnuje co jem, kalkulator vitalmax, prawie zero węgli na noc, zero cukru itp i waga nie przybywa (całe szczęście )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
a Ty jogger mezomorf? A niby po co by mi był ten jogging?

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
czy wogóle dopuszczalne jest, że moge być ektomorfikiem
Nie ma 'czystych' typów, prawdziwy ekto tyje raczej w późnym wieku z powodu spadku metabolizmu spoczynkowego, jesteś raczej mezo, bo endo
mają poważne trudności z utrzymaniem niskiego % fatu.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB i wyłącznie domowa dieta?

Następny temat

Dietka do oceny i poprawy

WHEY premium