SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwnaSERWATKA + kreatyna + bialko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Laktoza jest niezdrowa dla ludzi, którzy jej nie tolerują...

...gdyby była niezdrowa sama w sobie to byśmy nie przeżyli wieku niemowlęcego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale zaraz , jak sie laktoza zmagazynuje w postaci zapasu tk tluszczowej to znaczy ze przytyje :D:D i o to chodzi, bo z tego co ty damixx piszesz to na moj rozum laktoza by nie ODTLUSZCZALA ale PRZYTLUSZCZALA ,
ALBO I SIE MYLE ........
a sogow wam jednak nie dam bo tzreba miec abonament, a ja nie mam , kiedys mozna bylo normalnie przyznawac sogi .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
fakt przytyjesz, ale czy zatysfakconuje Cię masa tłuszczowa czy mięśniowa???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
fakt,przytyjesz
ale chyba nie chodzi o taką mase,prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ziper69
Wysłana - 16 styczeń 2005 11:36
Laktoza jest niezdrowa dla ludzi, którzy jej nie tolerują...

...gdyby była niezdrowa sama w sobie to byśmy nie przeżyli wieku niemowlęcego
Ziper, tolerancja na laktoze spada wraz z wiekiem.Niemowlę trawi inaczej niz dorosły.Nie wiedziałeś???
szkod
Eot, bo dzisiaj wszyscy mnie w****iają.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Miętki wyluzuj...

...zdaje sobie sprawę z tego co napisałeś tylko, że mnie akurat w****ia stwierdzenie, że "laktoza jest niezdrowa", ponieważ zarówno ja jak i cała moja rodzina od niemowlęcia pijemy mleko i ono wcale nie wpływa niekorzystnie na nasze zdrowie dlatego nie rozumiem takiego uogólniania!

fakt laktoza jest niezdrowa, ale tylko dla ludzi którzy są na nią uczuleni lub po prostu jej nie trawią, a nie dla wszystkich!

EOT z mojej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Masz swoje zdanie, ja mam swoje.
Proste.cala Polska pije mleko od wielu lat.Jedyny towar w prl którego nie brakło.Mowi Ci to coś??
Pozdro.
Druga sprawa ze autor pisal o serwatce a nie o mleku-czytaj czego post dotyczy.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2005-01-16 14:19:26

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Miętki okejah

Ty masz swoją rację a jam mam swoją i nie kłóćmy się czy Twoja jest bardziej Twojsza czy moja bardziej mojsza

i nie w****iaj się przy niedzieli

miłego dnia życzę - POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o obydwie masy mi chodzi, tz glownie o miesniowa ale jak troche mi tluszczu przybedzie to nie zaszkodzi , zwlaszcza ze chudy jestem ;)
dzieki za porady , jeszcze sie zastanowie czy dorzucic ten syf , a moze lepiej otreby pszenne wpierdzialac i platki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Jak chcesz przytyć to już lepiej zamiast tego zestawu kup sobie Gainera 1 Vitalmaxa i popijaj między posiłkami. Cena tej odżywki jest niska z uwagi na to, że składa się głównie z węglowodanów. A najlepiej zajrzyj do działu odżywianie i poczytaj post qazara o układaniu diety na masę. Wszystko tam jest bardzo jasno wytłumaczone.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RZEŹBA & box

Następny temat

Keatyna

WHEY premium