SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziewczzyny ocencie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 612
czesc, prosze ocencie na ile kg wygladam, moja waga mnie zabija za kazdym razem jak na nią staje. wrzucam kilka fotek niestety innych nie posiadam. ile musze zrzucic zeby "dobrze" wygladc?














2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
No nie za dużo na tych fotkach widać - poza tym waga wcale nie jest wyznacznikiem dobrego wyglądu i sprawności czy siły.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 612
nightingal
No nie za dużo na tych fotkach widać - poza tym waga wcale nie jest wyznacznikiem dobrego wyglądu i sprawności czy siły.



wiem, chodzi mi tylko o to żeby zweryfikować cyfry na wadze z rzeczywistością jak widzą mnie inni.
dodam,że mam 173cm wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ale ja się nie lubię bawić w zgaduj zgadulę. Zresztą po co Tobie opinia innych - najważniejsze to czuć się dobrze ze sobą.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 612
nightingal
Ale ja się nie lubię bawić w zgaduj zgadulę. Zresztą po co Tobie opinia innych - najważniejsze to czuć się dobrze ze sobą.


ok,chciałabym ją poznać bo zaczynam się zastanawiać czy potrafie dobrze postrzegać siebie. jeśli słyszałeś o zaburzeniach odżywiania i tym podobnym. nie ukrywam,ze swego czasu miałam z tym problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dział z takimi pytaniami mają na forum na V.. To nie agresja werbalna, ale kogo obchodzi, to ile waga pokazuje? Nikogo, przecież nie chodzisz i nie mówisz, dzień dobry, ważę 72 kg. Ludzie widzą sylwetkę i jeśli uważasz, że jest jakiś problem, to pracuj nad problemem, nie nad cyferkami na wadze

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
magda1993
nightingal
Ale ja się nie lubię bawić w zgaduj zgadulę. Zresztą po co Tobie opinia innych - najważniejsze to czuć się dobrze ze sobą.


ok,chciałabym ją poznać bo zaczynam się zastanawiać czy potrafie dobrze postrzegać siebie. jeśli słyszałeś o zaburzeniach odżywiania i tym podobnym. nie ukrywam,ze swego czasu miałam z tym problem.


To ku pokrzepieniu serca i poprawie postrzegania siebie napiszę Ci , że wyglądasz ładnie i lekko. Dalej jednak nie planuję się bawić w zgadywankę wagową.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 42
zdjęcia niewyraźne do tego po zdjęciach nawet wzrosto nie widać, musialby ktos z odleglości zdjęcie zrobić, bo cięzko ocenić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie kateringi polecacie?

Następny temat

Trening FBW, rozkład treningów w tygodniu

WHEY premium