SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dylemat

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1
yo! mam pewien problem, nie wiem czy brać już kreatyne czy nic z tego, trenuje w domu, mam ławke,gryf,hantle i drążek. Trenuje już 445 dni xD codziennie, gdyż sprzętu za dużo nie ma, ale też nie ma jakichś super efektów ( ale jakieś są żeby nie było :p)robie to z czystej satysfakcji, jednak chciałbym być silniejszy i mieć lepszy wygląd mięśni.
18 lat 185wzrost 87 waga, nie wiem czy kupić kreatyne i brać codziennie, może się nie opłaca bo za słaby trening? jak potrzeba to zapodam swój plan albo jakie zdj.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 433 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6745
wrzuć trening i zdjęcie 445 dni to dość długo już ćwiczysz tym bardziej , że codziennie......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 640
jak słaby trening to nie bierz kreatyny ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Trenuje już 445 dni xD codziennie, gdyż sprzętu za dużo nie ma, ale też nie ma jakichś super efektów


i nie dało Ci to nic do myślenia?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 584
Niestety zdjęcia nie dam rady wstawić bo siostra mi aparat wzięła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 584
wstawiam plan

dzien X
*klata+tric
*wyciskanie 6,8,8,10
*gryf za głowę[tric] 8,8,10,12
*gryf wąski uchwyt 6,8,8,10
*za głowę hantle 10kg 16,18,20
*rozpiętki 10 kg 8,8,10,10
*gryf francuskie wycisknaie 6,6,8,8
*wyciskanie skośne 6,6,8,8
*podciąganie na rekach na ławce coś takiego tylko nogi trzymam na wyższym krześle



dzień X
plecy+biceps
*drążek 7,8,7,8
*biceps siedząc 10kg 24,26,28
*drążek nadchwyt 4,6,4,6
*gryf biceps 14,16,14,16
*barki 6,8,6


*modlitewnik 14,16,14,16
*bic na stojąco 10, 18,20
*bic na ławce skośnej 6,8,10,10
dzien x

nogi
przysiady 6x 20
wspięcie na palcach 5x 25
do tego codzienny bieg aerobowy 40 min.


cały plan, robiłem a6w do wczoraj 3 raz, ale rzuciłem bo już rzygam tym, aktualnie szukam czegoś nowego.

A co do efektów to może się nie wyraziłem aż tak mądrze, sprawdziłem dzisiaj rozmiar bicepsa i pokazał 38 a jak zaczynałem było 35 i dodać jeszcze choćby podciąganie jeszcze 2 lata temu podciąganie wynosiło 0 a teraz jest ok 16 razy. efektów na ciele nie widać tak zacnie, ale siła jest o wiele większa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 433 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6745
mało robisz na barki i plecy

zależy jakie też ciężary? bo to ważne , jeśli doszedłeś już do takich ciężarów , że nie robisz postępów itp. , a ćwiczysz już dość długo to warto wziąć kreatynę wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 584
nie bardzo wiem co można jeszcze w domu wymyśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 584
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 433 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6745
nie znam się na kreatynach kupiłem olimpu mega caps 1250 też monohydrant podobno najlepszy jest, ale nie biorę jeszcze

ćwiczenia na plecy to jak masz sztangę to wiosłowanie i martwy ciąg , do tego hantlą wiosłowanie no i drążek co już robisz

na barki masz poza tym ćwiczeniem jeszcze sporo innych zajrzyj do mnie do tematu https://www.sfd.pl/Tomex11__Dziennik_treningowy_start_str._8-t975130-s16.html



Zmieniony przez - tomex11 w dniu 2013-12-28 22:33:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 584
okey, dzięki za pomoc:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przybieranie na masie a spalanie tłuszczu - kondycja skóry

Następny temat

Lafay

WHEY premium