SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duża retencja wody,zwiększenie wagi na redu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52868
Na początku 3k chyba miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Płaciłeś mu to niech teraz prostuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94862 Napisanych postów 364859 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670285
takiemu trenerowi to podziękuj typowa dieta kopiuj/wklej i typowe ryż/kura/orzechy/twaróg
ja po tyg bym miał dość , ustal kaloryke z minusem zacznij urozmaicać posiłki bo na tych to masz mega niedobory
brak warzyw i owoców
dawaj kiszonki (priobiotyki) kapustę i ogórki
źródła ww też urozmaicaj ryż/kasza/makaron/ziemniaki
różne źródła białka ryby/wołowina/cielęcina/wieprzowina (shcab,szynka,polędwiczki)
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52868
Tak o tych kiszonych to mi dał ze mogę jeść i Warzywa ale mi się nie chce liczyć wystarczy mi to co jest tylko mięsa zmieniam
I kasze czy coś zamiast ryżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52868
E-lite nie odpisuje mi "trener" wiec wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52868
Lodzianin to ile tego białka dać zamiast serka wiejskiego 50 g z woda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94862 Napisanych postów 364859 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670285
trzeba by policzyć ile masz biała i dopasować ilość do zapotrzebowania
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52868
Da radę żebyś mi pomógł czy nie masz na to czasu jak bym
Cie poprosił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Troche to kiepsko wyglada , stosujesz SAA a nie potrafisz białka w diecie policzyć ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52868
wlasnie nie mialem dobrrze policzone to myslalem ze jak on bd mi obcinal trening wiem co i jak to dam radę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy raz, enan

Następny temat

Badania na cyklu cypio + Deka - proszę o ocene.

WHEY premium