SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duża retencja wody,zwiększenie wagi na redu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52855
Witam mam problem mianowicie trzymac miskę idealnie czystą półttorej miesiąca biję także propa 20 strzałów prawie poleciało i problem jest taki że startowałem ze 104.4 i waga wzrosła do 111kg cwicze FBW 4 razy w tygodniu i po każdym treningu kręcę na orbitreku interwały
moja dieta :1-5 jaj,2 200 kury +85 ryżu,3 200 ryzu 85 kury,4 200 kury 85 ryzu,5 400 serka wiejskiego 40g orzechow wloskich.Miesa smaze na oleju kokosowym i jajka biore witaminy i 2 razy kreatyne dziennie moj wzrost 182cm .Dodam ze ostanto po badaniach wywalilo mi prolakyne deczko i mocno estradiol wiec zastanawiam sie czy to tez nie z tego powodu trzymam spore ilosci wody na sobie zamiast zrzucać oczywiscie te hormony zaczalem zbijac bromergonem i symexem.Proszę o pomoc bo zamiast robić redu to przytyłem a tyram naprawdę ciężko na tych treningac.Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
Jeżeli tyjesz to zapewne za dużo masz kalorii , retencja rownież mogła wystąpić ale przy czystej misce napewno nie w takim stopniu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94419 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
skoro waga idzie w góre jest za dużo kcal
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Troche nie halo ze dopiero po półtora miesiąca zorientowałeś się ze redukcja idzie w kiepskim kierunku


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2017-03-25 15:03:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52855
Koledzy trener mi dietę rozpisał na początku mówił ze to z testa a teraz nie mam z nim kontaktu tak zooruentowakem się teraz i wcześniej tez ale myślałem ze bd mieli ze mnie bekę jak napisze po 2 tyg czy 3 No ze za mało ćwiczę a chce kokosów doradźcie czy to nie z estradiolu i prolaktyny a jak nie to z kalorii mówicie pomóżcie pls
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52855
Premie macie racje z kaloriami bo jestem najedzony w ciul a to redu czasami aż nie daje radę tego wchłonąć wszystkiego co wyżej napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52855
Jeśli możecie napiszcie mi czego mam ile uciąć bd wdzięczny bo trener wziął chajs i olał już z miesiąc się nie odzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94419 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
wywalił bym na start orzechy i jedną porcję ryżu a twaróg bym zastąpił jakimś mięsem ryba/kura ew odzywka białkowa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52855
Dobrze tak zrobię mam dobre białko ponad 70 g w 100g ile jej dać to serwatka z tego co pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
Masz wogole policzona +- kalorycznosc ? Wiesz ile białka na kg przyjmujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52855
On mi to liczył sam dla siebie nie wiem tak rozumiem ze to wola o pomstę do nieba..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy raz, enan

Następny temat

Badania na cyklu cypio + Deka - proszę o ocene.

WHEY premium