SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobrze to policzyłem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
moze sie na te fryti wkurzyl
bo nie mysl o frytkach na ckd , jak chcesz chudnac to trzymaj diete i juz, podczas ladowania moze sobie pozwol, ale lepiej ju chyba ladowac sie kasza i ryzem
i co z ta kawa? ty buby, a moze to juz gdzies zostalo odpowiedziane, a my tak pytamy i pytamy, wez no poszukaj w wyszukiwarce

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
znalazło mi w wyszuiwarce około 100 teamtow z kawą:P jakbym miał to przepczytać to by mnie caly dzień zajeło:( czytalem pare ale nc sie neidowiedziałem wiem ze lepiej niesłodzić ale czy możńa z ranka i wieczorkiem to niewiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no to gitarowo

fajna czapa:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
powoli zaczynam sie zastanawiac co zjeśc na ąłdowaniu bo zbliża się wielkimi krokami juz we wtorek:)

i mam pytanie czy można zjeść ciastka z czekolada??

czy te ciastka nieprzejdą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ja mam dzis ladowanie co zjadlem:12 pierikow korzenych,6 cukierow czekoladowych,1l kakao,kasz jeczmiena,carbo ,5 kromek chleba(pierwszy raz od 3 lat )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
pierwszy raz od 3 lat??
jak ty tow ytrzymałeś?

no ale twoja odpowiedź mówi sama za siebie ięc w poniedziałek jade do biedronki nakupić czekolad i ciastek:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ups 2 razy:P

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2004-12-10 20:56:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
acz nie przesadzaj uwazaj na tluszzc ja nie polecam go za duzo w ladowania postaw tez na kasze,ryz ,chleb tez(wiec co ci powiem chleb znow nie dotkne przez kolejne 3 lata syf jak cholera )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no coty chlebek od czasu do czasu to umnie musi być takie rpzyzwyczajenie ale w sume powoli się odzwyczajam:) ale podziwiam 3 lata bez chleba no ładnie:)

niedziwne że zjechałeś ze 115 do 75 czy jakoś tak:)

no kasze to sobi tz zrobie i własnie to z rana zjeśc tych ciastek z czekolada a potem inne typu kasza jakis owoc czy źle coś zkumałem?

ofkorse wszystko z bilansem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

beztluszczowa masa miesniowa

Następny temat

prośba o dietę na masę

WHEY premium