SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do senegrotha

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
siemasz.zakladam temacik zeby nie spamic ci w dzienniku

pierwszy raz sumo na 82x4s/6,6,6,6 kg sam ocen
powiem tyle ciezar chyba ciut za duzy jak na pierwszy raz,plecy jak plecy ale nogi przy sumo musza byc mocne jak cholera :D
tu z wczoraj filmik gdzie pisales ze bardzo ladnie




a tutaj juz z dzisiaj serie wlasciwe troszke panikuje bo wydaje mi sie ze te plecy nie sa juz tak proste jak na mniejszym ciezarze,ale nagrywane jest z innego ujecia.
Mam lekkiego garba i mama moja to zauwaza i zawsze zwraca uwage.











pozdrawiam

<THE GREAT!>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Siady tylnie okey, może minimalnie głębiej bo z tego ujęcia tak dobrze nie widzę. Co do przysiadów przednich to w nich nie musisz tak mocno akcentować skłonu. To jest inne ćwiczenie(w innym miejscu znajduje się środek ciężkości) i tułow powinnien być w miarę pionowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Tak jak pisałem w dzienniku chciałbym zobaczyć to na submaskach/maksach. Póki co jedyny wada Twojego ciągu to słabe rozciągnięcie. Stopy zbyt równolegle(postaraj się o kat ~45 stopni) a kolana bardzo daleko w przód wystają przez co odsuwają Cię od sztangi. Jak się rozciągniesz to kolana nie będą Ci blokowały ruchu i przy okazji dupa będzie bliżej a co za tym idzie lepsza dźwignia i większe ciężary

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
no zaczalem od dzis rozciagac,z dnia na dzien bedzie lepiej jeszcze wrzuce filmik z siadow ;p

<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Okey spoko. Czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
o jezu kochany :)

ale mam dziś zakwas na przywodzicielach i 2glowych :)

<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Będą jeszcze większe bóle i rozdarcie w przywodzicielach jak szerzej stopy rozstawisz ale one po kilku tygodniach miną i wtedy będzie moc. Rozciągaj się i technikę będziesz miał bardzo dobrą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1828
a jakie miesnie trzeba rozciagac do dobrych ciagow i glebokich siadow? mozesz podec konkretne cwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Łydki, dwugłowe, tyłek, czworogłowe, prostowniki grzbietu. Ogólnie warto wszystko rozciągać

Jeżeli chodzi o ćwiczenia to wybierz sobie coś stąd:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.asp

Moje ulubione na przywodziciele to:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.asp#8 fota 8. 8b też spoko.

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
siady ....
proszeze do oceny, clzowiek sie uczy na bledach :P






<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Siady do poprawy. Pamiętaj, żeby przysiad zaczynać zgięciem w stawie biodrowym a potem uginają się kolana. Musisz starać się nie wychodzić kolanami poza linię palców(im bardziej prostopadłe piszczele do podłoża tym lepiej). Jeśli zrobisz tak jak wyżej napisałem to:
- przysiad będzie głębszy(teraz jest ciupkę za płytki z trójbojowego punktu widzenia)
- oszczędzisz kolana
- bardziej zaangażujesz dwugłowy i tyłek, które są najmocniejszymi partiami a co za tym idzie zwiększysz ciężar

Reasumując same plusy

PS: W podwieszonych jest doskonały artykuł o przysiadzie autorstwa Fairdoo. Polecam jego lekturę bo to prawdziwe kompendium wiedzy dotyczące przysiadu trójbojowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
elo nie mialem aparatu ale przysiady mialby byc do poporawy no to umieszczam filmiki do oecny








pozdro

<THE GREAT!>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekordy Mistrzostw Śląska w W.L do lat 18

Następny temat

WORLD GAMES 2009

WHEY premium