SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do D.Szukaly

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
Mam do ciebie takie pytanie która opcja brania kreatyny jest najlepsza i dlaczego:
1.opcja:z rana nadczo i pózniej po treningu?????
2.opcja:z rana nadczo i przed treningiem?????
3.opcja:przed treningiem i po zakonczeniu treningu?????

I jeszcze jedno pytanie mam glutamine w której zaczely pojawiac sie kruchliwe grudki czy nadaje sie jeszcze ona do brania?????
Dziki za odpowiedz!!!!!

Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzeczywiscie umknelo mi ze to chodzi o glute.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Opcja nr 1 jak dla mnie.

Z tego co piszesz wyglada na to ze kreatyna ulegla zwilgoceniu wiec raczej jest juz bezuzyteczna.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
DLA MNIE OOCJA NR 1.
CZEMU PO TRENINGU,BO MIESNIE W TEDY SA NAJBARDZIEJ UKRWIONE I LEPOIEJ WYCHWYTUJA CZASTECZKI KREATYNY.
CZEMU RANO,MAM PEWNA HIPOTEZE ALE NIE CHCE CIE WPROWADZAC WE BLAD.


OPCJA NR 1 JEST NAJLEPSZA.

"Nie glupcem jest ten kto glupio gada,tylko ten,kto glupca slucha."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
oczywiscie podzielam tutaj opinie chłopaków - zdecydowanie opcja nr 1

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
coolbart ja sie pytalem o glutamine a nie kreatyne to wiec jak nadaje sie ona do spozycia jeszcze czy nie bo gródki sa na wierzchu tylko,podspodem jest sypki proszek

Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
WEZ TE GRUDKI I WSTRZASNIK W CZYMS JESLI SIE ZROBI PROSZEK TO SIE NADAJE DO SPOZYCIA.A NAWET JESLI NIE TO I TAK SPOZYJ,NIE SADZE ZEBY BYLY JAKIES SKUTKI UBOCZNE.

"Nie glupcem jest ten kto glupio gada,tylko ten,kto glupca slucha."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
moglibyscie mi bardziej szczególowo opisac dlaczego pierwsza opcja brania kreatyny jest lepsza?????

Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
1 i 3
Odżywki i suple mają być sypkie , nie ma być grudek.



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
czesciowo ci odpowiedzialem na to pytanie,czemu rano,kreatyne powinno sie brac na pusty zoladek,a rano tak jest i jestes na czczo,tak mi sie wydaje,po treningu dlatego ,ze miesnie sa bardzo mocno ukrwione i silne jest dzialanie chyba insuliny,dlatego czasteczki kreatyny beda duzo lepiej wychwytywane.

"Nie glupcem jest ten kto glupio gada,tylko ten,kto glupca slucha."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Generalnie pora ranna i powysiłkowa sprzyja najbardziej wchłanianiu kreatyny. Wówczas reakcje hormonalne jak i metaboliczne są najkorzystniej ukierunkowane na wchłanianie tego typu suplementów. Oczywiscie ta metodyka dawkowania nie dotyczy tylko kreatyny, ale także glutaminy, aminokwasów, białek oraz węglowdanów

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
Dzieki za odpowiedzi!!!!!!!!

Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest BV?.

Następny temat

OLIMP Super Whey Gainer 4000

WHEY premium