SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do BAN-ana

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
chcialem sie tylko przypomniec dostalem bana za brak abona na 24h (moja nie uwaga) :-/ konto to_mass
P.S: abon wykupiony
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
nie , dostales
bana za wpisywanie sie do tematu z naborem - mimo podwojnego ostrzezenia

napisalem Ci ,ze brak abona = niewazna ankieta, spamowales dalej w temacie z ankietami i naborem
a jest do tego temat przeznaczony 'pytania do moderatorow'

a Ty nadal tutaj
https://www.sfd.pl/***_WYNIKI_-_STRONA_6_PVL_Nutrients_MASSA!_***-t323760-s6.html

pisales:
"sorki za spam ale czy moja oferta moze rowniez byc rozpatrzona, a jezeli nie zdobede abona to dostane kopa i krzyz na droge ??"

potem
"sorry ale producenci odzywek w dupie maja jakies forum a bardziej licza na osoby ktore moga cos osciagnac dzieki ich produktom i uzyskac jak najlepsze wyniki dla reklamy bo chyba poto sa te zestawy, a nie jako nagrody za aktywnosc na forum"

dalej
"moze aktywny nie jestem ale czesto przegladam widac chocby po dacie rejestracji niemam nabitych tematow bo nie zawsze jestem zalogowany a ci abonament konczy sie za 3 miesiace wiec sam chyba go dopiero wykupiles"



i dostales jasną odpowiedz z mojej strony! ->
to_mass
nie pokazuj mi sie tu juz za mojej kadencji! ode mnie ban dozywotni na to konto
koniec tematu - kazda nastepna osoba , ktora ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem tez dostanie bana

inaczej z wami nie mozna postepowac! poprsotu nie mozna i koniec dyskusji


Nie umiesz czytac, to nie moja wina a Twoja.
Masz nowe konto z niego sobie teraz korzystaj - nie daje banow za nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Dostales bana dozywotniego na swoje konto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Kilka sek byles szybszy ziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
prawidłowo

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
no ja rozumiem za co bana dostalem tylko czemu dozywotniego ?? bez przesady nikogo nie obrazalem, poprostu wdalem sie w dyskusje w nieodpowiednim miejscu i za to zostalem ukarany ale odrazu bana na zawsze ?? prosze o rozpatrzenie mojej prosby chocby ze wzgledy na to ze to konto ma 3 lata :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
teraz rozumiesz? po fakcie kazdy madry
prosba zostanie rozpatrzona, przypomnij sie w weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
okej, dzieki za szanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
no wiec przypominam sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5990
dzięki, pozdrawiam i Wesołych Świąt !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD a Firefox

Następny temat

Atlas

WHEY premium