SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ban- do Wojta- scena mm i k1!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1224

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 472
Siemka. Mimo iż siedzie na tym forum naprawdę długo postanowiłem niedawno przyłączyć się do dyskusji i zacząć wypowiadać. Jedną z takich wypowiedzi którą umieściłem w spamie usunęłeś mi... Dlaczego? Dotyczyła ona walki Adamka. Po prostu napisałem co o tej walce myślę. Spoiler to też nie był gdyż inni użytownicy również o niej mówili. Bana nikt z nich nie dostał. Więc czemu ja go dostałem ? Liczę że go zdejmiesz... Nie bój się, nie będę zaśmiecał forum wypocinami w stylu kaczki... pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz w powodzie napisane za co ban .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 472
Jest podane że złamałem pierwszy pkt regulaminu forum... Czyli mówiący o tym że:
Obowiązuje zakaz zamieszczania reklam konkurencyjnych, polskojęzycznych stron na forum. problem jest w tym że nic takiego nie zrobiłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy e-mailu że zostałeś zbanowany masz napisane za co .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 472
Sprawdziłem wszędzie i naprawdę nic nie ma. Dlatego czekam na odpowiedź wojta w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
masz w powodzie bana napisany powod, dostales wczesniej bana na jeden dzien z tego samego powodu. Odczekaj ladnie kare.

Business as usual

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

forum tylko mi muli co jest nie tak ?

Następny temat

Temat został odczytan....

WHEY premium