SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

diety ketonowe, serce i zdrowie psychiczne :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 253
witam

krotka historia o tym co mi sie przydarzylo..
licze na opinie ekspertow i towarzyszow niedoli (:

dawno dawno temu.. wstecz ze 2 lata po aplikacji niecaleko opakowania therm czegos tam z olimpu na spalanie tluszczydla mialem dziwne bole w okolicach serca przy zasypianiu, gadalismy o tym na forum bodajrze danutha obwiniala o
wszystko kofeine ze spalacza wiec odstawilem i przeszlo ;)

bol czasami sie pojawial jak ostrzej dalem po gazie swietujac dni wolne od pracy ale myslalem ze to dzialanie roznych wspomagaczy wyskokowych to powoduje wiec sprawa ucichla samowolnie wraz z ograniczeniem spozywania :D

ostatnio wzialem sie za siebie
sileczka dieta wszystko idzie cacy
zaczalem kopenhaska dla sprobowania co to jogger tak chwali (nie polecam w kazdym razie potomnym :D ) a od 2 tygodni jestem na ketonowej..

cztery dni temu po silce zaczelo mnie troche pobolewac w okolicach serducha
-rozbiegam- pomyslalem poszedlem podżogować troche i jak mnie scielo
bezdech klucie w klacie ua strasznie panika wogole co robic ;)
przesiedzialem w domu 3 dni nieruszajac sie wogole i przeczytalem wszystko co jest w internecie na temat serca ;)
poszedlem do szpitala zrobili mi badania
oprocz tego ze babka troche zdziwiona ze tetno nie schodzilo mi ponizej 120 i caly czas sie pocilem (ketony :D ) i lekko podwyzszonego cisnienia 170/90
co prawdopodobnie bylo spowodowane stresem i petkiem przed szpitalem ;) wszystkie badania jak najbardziej ekg, takie dziwne cos co robi caly czas pip pip przez pol godziny jak sie lezy z drutami na klacie i cos tam z tlenem jeszcze i z plucami (nie zrozumialem wszystkiego bo po angielsku ludzie mowili)
wygonili mnie do domu, powiedzieli zebym przeszedl na zbilansowana jadl duzo owocow itp ;) i zebym im d.. nie zawracal (btw. mieszkam w szkocji a w szpitalu w ktorym bylem wczoraj wybuchla bomba ;/ )
podsumowujac serce mam zdrowie a mnie cos strasznie (szczegolnie jak jestem na keto) boli w klacie po lewej stronie
ładafak?
nerwica czy ki uj? :D

sorry za chaos w wypowiedzi ale mnie jeszcze telepie po szpitalu

damy rade ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111118
Może niedobór magnezu/potasu. Zobacz w dzienniku posiłków, ile tych minerałów dostarczasz i w przypadku niedoboru albo zmień produkty w diecie, albo suplementuj się.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
niby wszystko wyglada ok ale na wszelki wypadek dolozylem przedwczoraj po 100mg

damy rade ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a co zrobilibyscie na moim miejscu
kontynuowali kd czy olac to i przejsc na zbilansowana?
fajnie mi sie rosnie na kd ;)

damy rade ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 31016 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94344
mhmm 100mg potasu to nic (dzienna dawka do 3500mg) , przedewszystkim zwroc uwage na ilosc sodu,potasu i magnezu , wazne jest te abys wzbogacil diete o omega-3 z ryb lub kapsow. Unikaj koffeiny i alkocholu, wysilek odzuj z umiarem i w odpwoiednim tetnie, diete wzbogac w warzywa i mieso (duzo potasu) i nie truj sie takimi pomylkami jak dieta kopenhaska
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile jecie witaminy C ?

Następny temat

Późny początek - please help me :)

Water