SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dietetycy szrlatatni??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Detox toz krupnik jest wlasnie zupa z kasza jaglana inaczej nie moze byc nazwany krupnikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Nie wiedziałem same widzicie jak mnie karmiono no...

Ogólnie Krupnik kojarzy mi się jeszcze z zupełnie czymś innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
i na tym się chudnie? majonez, ziemniaki, chleb na kolację? toż to raj dla kogoś kto ma w duszy złe nawyki żywieniowe i proporcje makroskładników.. byleby kalorie ściąć... Jakbym ja była tym dietetykiem to by mi wyrzuty sumienia spać co noc nie pozwalały

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
Detoxik "kolorową wodą" żywiony-ale patrz wyrosłeś
dietkę od dietetyczki wkleję jak mi ją ułoży-widzę się z nią w październiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Koleżanka ma taką dietkę od "fachowca" w której głównymi produktami są: chlebek chrupki z pasztecikiem i serki homogenizowane (Danio itp). I nieśmiertelne płatki fitness też tam są :D
A ludzie się tu jak głupi męczą zdrowym żarciem, a bez też można się redukować jak widać :D Inna kwestia z czego...

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
A komu rozum potrzebny? :D Ważne jest szczupłe ciało :D

Tak mi się przypomniała rozmowa z koleżanką dietetyczką: pytam się czemu w diecie którą komuś ułożyła jest tak mało białka (cyc kurczęcy 2 razy w tygodniu+ 2 razy ryba, raz jedno samotne jajko i to właściwie wszystko). I odpowiedź która mnie rozwaliła "Bo, to nie jest dieta białkowa".

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
ja spotkałam się z opinią (specjalisty), że "w diecie białko 1g/kgmc to max -a, jeśli ktoś bierze ilości 2g/kgmc to tylko wyczynowi sportowcy trenujący po m/w 6 godzin dziennie"

na forach dietetycznych te ilości są często podawane w przedziałach 0,6-1,1g/kgmc, u nas wiadomo, że wygląda to inaczej....rozpiętości są bardzo duże jak widać-często też można popaść w dezorientację-szczególnie jeśli jest się nowicjuszem




Zmieniony przez - skeni w dniu 2010-09-28 00:13:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
dieta dukana jest ostatnio b. popularna, i wlasnie dietetycy ja polecaja szkoda ze nie informuja swoich klientow o tym jak szkodliwa jest dla zdrowia

przykre jest rowniez to ze nawet dietetycy 'funkcjonujacy' przy silowniach nie zaleca cwiczacej kobiecie diety powyzej 1500kcal, ja mam 173cm i waze 67kg, dietetyk stwierdzil ze te 1800kcal ktore zjadam teraz to stanowczo za duzo

a skad takie calkiem zielone w temacie laski maja wiedziec ze sie im ktos pyerdoly wciska? dietetyk-profesjonalista przeciez...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1305
Przecież wiadomo, że im zależy tylko na kasie. Sami dobrze wiedzą, że to ich "diety" to nie diety.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na szybko?

Następny temat

Dieta na masę do sprawdzenia - proszę o pomoc

WHEY premium