SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta i trening - problem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Witam.
Mój problem polega na tym, że od 2 miesięcy ćwicze na siłowni i nie ma prawie żadnych efektów. Chce spalić tkanke tłuszczową, udało mi się spalić jak narazie tylko 2 kg w przeciągu tych 2 miesięcy. Plan treningu nie jest ułożony przeze mnie a przez kumpla, który się troche zna na kulturystyce i myśle, ze sam plan nie jest zły (nie jest to FBW). Nie mam ułożonej diety, ponieważ nie mam w domu wagi, więc nie jestem w stanie spożywać określonej dawki jedzenia. A "na oko" tym bardziej się nie znam. Poprostu ograniczam. Oprucz siłowni nie mam praktycznie żadnego ruchu.
Od początku mojego treningu nie biore żadnych odżywek. Niedawno kupiłem odżywke Ultimate Protein, ale mam wątpliwości czy to stosować, bo jak czytałem jest to głównie na mase mięśniową i ogólną, a to mi w żadnym stopniu nie jest potrzebne. Powiem, że doradził mi to sprzedawca ze sklepu z odżywkami, on napewno się lepiej zna odemnie, ale nadal mam wątpliwości...
Po za tym zastanawiałem się nad bieganiem wieczorami, albo rano, jednak wykluczyłem tą opcje, ponieważ mieszkam w takiej niebezpiecznej dzielnicy, że w biały dzień strach tu chodzić, a co dopiero wieczorem. A może jeździć rowerem codziennie po pare godzin? Zastanawiałem się też nad kupnem stepera, ale słyszałem, że to bardziej nogi rzeźbi, niż brzuch.
A więc:
1. Dlaczego nie mam wnet żadnych efektów treningu?
2. Czy mam stosować odżywke Ultimate Protein?
3. Czy i jaki ruch fizyczny by mi się przydał przy podanych wyżej możliwościach?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 93

Wzrost: 176

Obwód klatki: ?

Obwód ramienia: ?

Obwód talii: ?

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: teraz w wakacje, nic...

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: nic

Odżywianie: jem zawsze na śniadanie i kolacje pieczywo z serem, wędliną, itp., obiad to talerz zupy, bądź jakieś kotlety, naleśniki, spagetti, wiadomo, jak normalnie. Nie lubie - ryżu

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nic

Stan zdrowia: nic

Preferowane formy aktywności fizycznej: 5-6 dni w tygodniu około 1h-2h

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: w tym momencie posiadam Ultimate Protein, ale narazie nie stosuje tego, bo mam wątpliwości, czy mi to pomoże, czy zaszkodzi

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: planuje jakieś HMB, albo L-Carnityne

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
1. Brak diety i maly staz
2. Nie ma przeciwskazan, abys stosowal bialko, ale jesli to gainer to narazie odstaw, bo Twoim priorytetem jest redukcja ?
3. 30 min po silowni i po ok 30-40 min w 3 dni bez silowni. Marsze/rowerek, a z czasem trucht.
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
co do stażu, to powiem jeszcze, ze moja przygoda z siłownią zaczeła sie już w 2006 roku. Ale wtedy bardzo amatorsko, bez planu, tak na "odwal", ale efekty jakieś były. I od 2006 ćwiczyłem regularnie do września 2007, potem nic i w kwietniu tego roku zabrałem się za siłke na poważnie, dzięki dobremu sprzętowi i poradom różnych osób.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilosc jajek w tygodniu

Następny temat

Jaka dieta do tego treningu?

WHEY premium