SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48
banany nie zemienie zaczalem cwiczyc od 3 miesiecy przedtem same kebaby chipsy piwsko etc wciaz dobrze jadlem ale duzo smieciowego jedzenia bylo i chyba mnie troszke zatluscilo tak mi sie wydaje widze powili zmiany w sobie tagze jest wszystko ok. Wydaje mi sie ze za duzo na jednen posilek zjadam powinienem rozbic na mniejsze jak wam sie wydaje ? Niewiem co mam zrobic bo np. na diecie dla kolazy to oni same owoce ryz jedza 0 miesa albo male ilosci i niewiem co robie zle ;/ Moze wiecej biegania wiecej sprintow ?

Zmieniony przez - dogulas w dniu 2014-11-21 20:51:22

Zmieniony przez - dogulas w dniu 2014-11-21 20:51:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1539
Kilkogram bananów dziennie to nawet małpy w Afryce nie jedzą. Ogranicz, nie tylko ze względu na dużą ilość węglowodanów, ale na znaczne pozostałości azotanów i azotynów. Jedz więcej krajowych owoców i warzyw. A sport swoją drogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
Ty nie jesteś zawodowym kolarzem, a dwie godziny na rowerze to tyle co nic a nie zawodowstwo, i tyle w temacie, jak nie chcesz słuchać to smacznych bananów

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48
Dobrze jest niesluchac ludzi z forum.. nierozumiem ludzi ktozi daja rady o ktorych niemaja pojecia... pozdro kaziu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
No to nie słuchaj

również pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29586 Napisanych postów 62960 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902665
porazka ta dieta po calosci. 1200gr bananow na redukcji cyrk dodaj z kg cukru do tego.zawodowi kolarze jedza z 10 tys kcal dziennie a jakie patyki.
bialko prawie z samego prochu... kulturysci przed zawodami calkiem rezygnuja z prochu.
brak wegli po treningu... najwazniejsza pora ich podawania!
poczytaj troche doucz sie bo robisz podstawowe bledy i dziwisz sie ze waga i %bf nie spada a sluchac doswiadczonych osob jak dobrze radza nie chcesz.
albo rob dalej co robisz i uzalaj sie ze jestes milusim pączusiem i dieta na Ciebie nie dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14236
te pół kilo piersi możesz rozbic z 2 posiłków na 3. postaraj sie aby każdy posiłek był pełnowartościowy. od 16 sam proch ? bez przesady. wszystko do poprawy

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
2 godziny na rowerze to nie wyczyn zależy jakie tempo teren itp. Poczytaj sobie o dietach zawodowych sportowców i ile jedzą kalorii. Jak już ktoś ci napisał jakbyś miał taki super metabolizm nie miał byś 19% tłuszczu. Poczytaj też o indeksie glikemicznym, bo jedzenie węgli nie oznacza, że jakiekolwiek. Ale jak widzę ty masz swoją teorię..............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 145
dziwne bo jak dotad 3mam diete i waga spada jakis cud prawda ? Bo jak tak mozna przy 5 tys kalori do tego same banany ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta masowa

Następny temat

Piwka

WHEY premium