SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta dla poczatkujacego 16-latka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8349
ale ja nie widze sensu w przepisaniu ci porad i wzorów które masz w innym poście

It hasn been said that something as small as the flutter of a butterlfy's wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
stosuj tą twoją diete i będziesz ją poprawiaj w późniejszym czasie....ważne żebyć coś zaczął...twoja dieta nie jest tragiczna ale dobra też nie jest przedewszystkim z powodu braku białka pełnowartościowego we większości posiłków

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Czytając podwieszone, nie ułożył byś takiej diety jaką ułożyłeś Po prostu jesteś leniwy i niechce Ci się posiedzieć troche przy tym. Wiem jak to jest, jesteś nowy i najlepiej chciał byś mieć wszystko na gotowe i jeszcze żeby Ci produkty kupić. Nie masz co fochów rzucać bo nie robisz nam na złość tylko sobie, więc się zastanów. Jak coś to podbij na gg, postaram się pomóc i wyjaśnij. Powodzenia

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Jasne, że trzeba pomagać, ale jak chcesz coś osiągnąć to licz przede wszystkim na siebie, a nie na pomoc innych :)

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 74
dobra dzieki, poradze sobie sam;) forum poczytam jak bede mial czas...

P.S. Jak mam liczyc na siebie to po co te forum? hehe dobra nie wazne...dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Po co jest forum?
Np: po to żebyś miał co poczytać jak będziesz miał czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 74
no dobra czytam to wszystko ale nic mi nie odpowiada...jakies tabelki...poobliczalem co moglem i to koniec jesli chodzi na mnie. Nie wiem czy chodzi o to zeby wg tabelki jechac w gramach szynke...skad mam kurna wiedziec ile wazy jeden plasterek szynki...w sumie glownie mi chodzi o wycwiczenie brzucha i spalenie troche tluszczy...to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
heh to wcale nie jest takie trudne poczytaj nie tylko posty podweszone ale i diety innych tak zebys mial jakis przyklad i potem sobie cos zmajstruj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Masz tematy na forum, w których masz opisane ile ma np. plasterek szynki, garść rodzynek, itp itd. Tu wszystko jest, wystarczy tylko poszukać. Twoje lenistwo nie zna granic. Tyj dalej.

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 74
Przeraza mnie idea tego forum, poszukam sobie ale jesli taka jest pomoc dla kazdego forumowicza to jestem pod wrazeniem. Czy te forum jest tylko po to, aby ewentualnie skomentowac czyjes wymysly? Nie lepiej cos doradzic...z reszta nie ja jestem "ekspertem".

P.S. Ide czytac...w koncu wasza jedyna rada!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mieliscie podobne objawy po bialku/carbo?

Następny temat

Produkty sojowe i odchudzanie

WHEY premium