SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta dla faceta 100 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1654
chcialem sie podzielic z wami dieta mego kolegi i zasiegnac opinii czy wszystko w niej jest jak trzeba. cel to (wciaz) masa lecz bez nabierania zbednych kg w postaci tluszczu.


sniadanie
puszka tunczyka tj. jakies 130 gr. + 100 gr platkow owsianych co daje jakies B- 41 T- 10 W- 69

lunch
piers z kurczaka 200 gr + ryz 100 gr + jakas surowka

B- 48 T- 3 W- 79

obiad

ryba(mintaj) z 250 gr + ryz lub makaron + suroweczka

B- 35 T- 3 W- 79


posilek po treningu lub podwieczorek

9 bialek z jajek + 1 cale + 2 banany lub wafle ryzowe + napoj weglowodanowy

B- 30 T- 1 W- ~45

wieczorem

200 gr. twarogu chudego

B-40 T- 1 W- 5

razem to daje 194 B, 20 T, W 280

gdzie co dodac, co odjac? czym np mozna by zastapic mintaja? moze to byc np jakis jogurt naturalny lub owocowy? prosze o porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
a obliczyłes zapotrzebowanie ??

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zle proporcje, zejsc z tluszczem prawie do 0 to nie ejst dobry piosimyl. Daj ok 1g/kg masy ciala

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1654
zapotrzebowanie rozumiem ze oblicza sie biorac pod uwage aktywnosc fizyczna. trenujemy razem 3 razy tydzien bez aerobow, + do tego on jeszcze pracuje. zgubilem gdzies stronke ktora obliczala dokladnie zapotrzebowanie. moglbym was prosic o pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
9 białek + jedno jajko. Ale syf. To już taniej i smaczniej wyjdzie kupić normalne białko w sklepie. Albo twaróg chudy. Tuńczyk z płatkami owsianymi. Zaraz puszczę pawia. A gdzie warzywa? Gdzie omega 3? Gdzie w ogóle jakiś zdrowy tłuszcz? Zapotrzebowanie wylicz wg wzoru bo sprawdza się najlepiej: waga x 24 x współczynnik aktywności. O ile nie machacie w pracy łopatą to przy treningu 3 x bez aerobów to będzie gdzieś 1,1. Możecie też przeczytać posta Ellisa o tym.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
https://www.sfd.pl/temat221775/ 

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1654
zrobilem kalkulacje na swoja wage na trening 3 razy tydzien i 2 razy po 10 min aerobow (brak czasu) wyszlo mi 2374 kcal. chyba dobrze wszystko policzylem. znalazlem tez ta stronke ktorej szukalem i tutaj wychodzi cos zupelnie innego, ktore obliczenie wydaje sie prawidlowe wedug was? podaje ja. http://www.muscletech.com/CALCULATORS/CALORIE/Calorie_Calculator.shtml?image

czy np zastapienie posilku 3-ciego (ryba) 2x jogurtem 0% B-6, W-6 T- nie pamietam na 100 gram - calego jogurtu w pojemniku jest 400 gr, bedzie dobrym rozwiazaniem? chodzi mi tu glownie o laktoze w nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
zastąpienie ryby jogurtem nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem A co do kalkulatora, to troche nie chce mi się przeliczać mojego wzrostu na stopy Oblicz sobie na kalorie.pl i poczytaj post Ellisa o kalkulatorach. Tam wszystko masz wyjaśnione i się sprawdza. Te zagraniczne kalkulatory typu exrx są chyba dla amerykanów, żeby mogli bez wyrzutów sumienia i insuliny wpieprzać chamburgery

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wafle ryżowe - btw

Następny temat

;-) po trenigu !!! Jakie Wasze zdanie?

WHEY premium