SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta arnolda dla wysokiego ekto

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema, mam 21 lat, 1,97cm wzrostu, 77 kg

ustabilizowałem sobie życie, mam stałą pracę i chcę już do końca iść w kulturystykę, ew. później w sztuki walki
lecz mam ten początkowy problem z doborem diety, ale nie do końca, bo chce odżywiać się tak samo jak arnold
tylko potrzebuję jakiejś mądrej głowy która przerobi tą diete pod moje zapotrzebowania

Posiłek 1

– 3 całe jaja
– 2 plastry bekonu
– 2 kromki chleba razowego lub szklanka płatków owsianych
– 1 szklanka mleka
– 1 szklanka soku ze świeżych pomarańczy

Posiłek 2

– 230-280g wołowiny – stek
– 1 słodki ziemniak lub 2 kromki chleba
– warzywa / sałatka

Posiłek 3

– 230-280g piersi z kurczaka
– warzywa / sałatka
– 1 szklanka ugotowanego ryży ok. (60-70g suchego)
– 50-70g migdałów

Posiłek 4

– 2 kubki serka wiejskiego
– 50-70g migdałów

Czy dla suchego wysokiego chłopaka (wymiary podałem wyżej), taka dieta się nadaje, coś dodać, coś ująć?
Nie znam się na tym, zawsze jadłem na wyczucie, ale wystarczająco zmarnowałem czasu w zyciu i chciałbym się trzymać
jednego planu. Nie znam zasad tego forum, jakby ktoś zechciał pomóc byłoby fajnie ;) Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daruj sobie PT bo prawdopodobnie idąc na siłkę źle trafisz (u mnie na siłce co drugi to PT a tak naprawdę tylko dwóch ma o tym pojęcie). A jak masz za dużo kasy to mogę Ci a priv podesłać nr konta.


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-12-21 12:46:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nikt tego nie przerobi pod Ciebie, nie znamy twego zapotrzebowania kalorycznego. Nie kopiuj diet, układaj swoje w/w nie widzę nic specjalnego, Jak chcesz jąstosować to policz ile potrzebujesz kalorii ile z tej diety wyciągniesz kalorii jak więcej to zmniejsz jak mniej to coś dodasz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ta dieta wystarczy, żebym nabierał na masie przy takich wymiarach?
Potrzebuje raczej ponad 3 tysiace kalorii


Zmieniony przez - perperez w dniu 2017-12-20 10:58:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
wrzuć ją w dziennik posiłków i Ci wyskoczy ile ona zawiera kalorii jaki podział BTW w niej jest https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
jak najbardziej posilki ktore wkleiles da przerbic bez probemu pod Ciebie, jednak wymaga to pewnych przeliczen, pod katem makro, czy chocby tego, jakie tempo metaboliczne posiadasz, ile wydatkujesz energii w ciagu doby

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136815
Czemu akurat dieta Arnolda? I skąd taka dziwna rozpiska, w "Edukacja kulturysty" to jest chyba inaczej rozpisane

Ogólnie dieta białkowo-tłuszczowa, dobra na wycinkę/utrzymanie formy a nie robienie masy dla chudzielca. Akurat na forach milion razy było tołkowane że masówka na tłuszczach średnio idzie. Jak w życiu nic nie ćwiczyłeś ani nie trzymałeś diety to lepsza będzie normalna dieta zbilansowana

Chociaż jak wcześniej nic nie jadłeś to na każdej diecie i na każdym treningu z progresją ciężaru urośniesz

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gats 2
Akurat na forach milion razy było tołkowane że masówka na tłuszczach średnio idzie.


Do podobnego wniosku doszedłem na własnej skórze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
nawet poksuilbym sie o stwierdzenie ze na tluszczach ciezko sie wyciac do konca...
chyba, ze na t3, clenie i eca jako dodatku do tluszczowki..

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli zależy mi tylko na nabieraniu masy i sile przede wszystkim, estetyka jest mi zbędna, to jaką polecacie dietę?
Potrzebuję dokładnie ponad 3 i pół tysiąca kcal, a co do aktywności fizycznej, będę się starał ją ograniczyć do minimum, mam bardzo szybką przemianę materii, ogólnie od zawsze uprawiałem jakieś sporty, jestem wysportowany i wyrzeźbiony, ale chudy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
perperez

Jeśli zależy mi tylko na nabieraniu masy i sile przede wszystkim, estetyka jest mi zbędna, to jaką polecacie dietę?


Dużo jeść by nie powiedzieć dużo żreć. Idą święta więc idź na całość i nie licz kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nikt raczej Ci nie rozpisze co masz jeść, nikt nie wie co lubisz, na ile posiłków dziennie mozesz sobie pozwolić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW jak zmienić ćwiczenia po kilku miesiacach

Następny temat

Trening tricpesów z kontuzją barków.

WHEY premium