SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta - proszę o kontrolę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5661
Cześć,
wstawiam dietkę do oceny i prosiłbym o możliwe podpowiedzi i korekty. Staram się zachować ogólne zasady zdrowego odżywiania, a o to aktualne informacje na mój temat:

wiek: 23
wzrost: 183
waga: 80,5~81,5
BMR: ok. 3500kcal myślę przy tej aktywności
cel: nie jest to typowa redukcja. bardziej redukcja fatu przy możliwym zachowaniu wymiarów, wzroscie kondycji i siły
suplementacja dodatkowa: bcaa, jabłczan cm3 (od niecałego tygodnia), witaminy
trening:
pn - FBW
wt - aeroby - bieg ze stałym tempem
śr - crossfit
cw - wolne
pt - aeroby- bieg interwały + po nich bieg ze stałym tempem
sb - FBW
nd - basen

akurat mam przerwę od sw także podałem aktualny rozkład treningowy, niedługo ulegnie zmianie, ale zasadniczo 6-7 dni w tyg treningowych.
wstawiona dieta to właściwie ogólny "szkielet". W dni lżejsze treningowo, jak np. dzień aerobów, czasem zamiast ryżu w posiłku 3 wrzucam warzywa z migdałami (chcąc manipulować węglami, trochę jak w założeniach Carb Cykling). Poza tym warzywa które wypisałem też to nie jest stała baza, różnie to wygląda, czasem inne są ale ogółem ma to na celu zaznaczenie, że o nie dbam. Trochę mało mi tłuszczy wyszło na początku więc dodałem do posiłku porannego tą łyżkę oliwy, może z tym tematem mi coś poradzicie. Liczę na oceny oraz propozycje zmian

Dzięki z góry!


P.S. wybaczcie, ale nie chciało mi przyjąć pliku jak dodawałem więc wstawiam link:

http://i49.tinypic.com/kaiakn.jpg

zapotrzebowanie:
http://i45.tinypic.com/25hfz1z.jpg

Zmieniony przez - jackson20 w dniu 2013-02-06 11:53:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5661
odświeżam, bo zaraz temat zniknie z tej str...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Dieta redukcyjna do sprawdzenia 88 KG

WHEY premium