SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

depresja nawrót

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290550
f1 piszesz ze bierzesz teraz leki na dopamine i nootropiki - co dokladnie bo interesuje sie tematem ostatnio ale poza bromo i dostinexem, l-dopa, nie mam pomyslu co jeszcze moze dzialac na dopamine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
F1.08 wiem ocb bo cukier (banan) powoduje wyrzut nie tylko serotoniny ale i dopaminy. Ale co z tego że będę się świetnie czuł jak mi ten cukier insa do wątroby zawlecze i na smalec przerobi. Jak o tym pomyślę to już mi dobry nastrój szlag trafia .
Jeżeli zażywasz leki ze względu na stan chorobowy to zwracam honor. Ale jak się poprostu tuningujesz to moje zdanie znasz w tej materii.

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-02-13 11:18:30

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39280
Marqz, tuninguje sie - ale wiem co robie. Nie robie tego dla przyjemnosci tylko dla osiagniecia celow materialnych-gdy je osiagne odstawiam.(chodzi o motywacje, koncentracje itp-musze wiele rzeczy skonczyc bo mam powazne plany) Wiem co moze mi grozic. Wiem ze receptory sie przyzwyczajaja i tak dalej. Ale mysle ze jestem odpowiednio swiadomy aby nie zrobic sobie krzywdy i ogolne zyski przewyzszaja sporo potencjalne straty. Biore to cyklicznie aby nie przyzwyczaic organizmu.

Popatrz na to tak: Gosc ma depresje. Swiat wtedy widzi jako zagrozenie, nic nie ma sensu, nic go nie cieszy, zycie jest do dupy. Z drugiej strony jest gosc w srodku cyklu. Czuje sie jak Bog, nikt go nie zatrzyma, swiat stoi przed nim otworem, zycie jest piekne! Moge wszystko! Ktory z nich ma racje? Zycie jest do dupy czy jest cudowne? Moim zdaniem zaden z nich nie ma racji. Nie ma jej tez ten ktory jest "pomiedzy nimi". W kazdym z tych przypadkow ich poglady sa wypadkowa czynnikow o ktorych istnieniu pewnie nie wiedza. I wszyscy beda sie zaklinali ze zycie jest wlasnie TAKIE jak oni mowia, a nie inne Nie mozna sterowac swiatem-mozna sterowac natomiast soba i tym jak postrzegamy swiat. Uwierz mi ze facet ktory "nic nie bierze" wcale nie jest lepszy od tego ktory sie "sztucznie tuninguje". On tez ma pewien poziom neuroprzekaznikow ktory wplywa na jego ocene zycia-tyle ze inny niz tamtci. Ale to nie znaczy ze "lepszy". Zreszta nie ma rzeczy ktora by nam nie szkodzila-bez slonca nie bylo by zycia na tej planecie, ale slonce moze tez zabic zycie(rak skory itp). Wszystko jest kestia znalezienia odpowiedniego balansu i wywazenia wszystkich "za" i "przeciw". Wszystko dla ludzi tylko ze z glowa.

Antonek - zerknij do tematu o dopingu mozgu. Tam wszystko napisalem.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
F1.08 jeszcze pół roku temu przybijał bym z tobą piątkę w temacie. Wiesz co odstaw chemię na parę miechów ale mam na myśli wszelkie substancje chemiczne (alko, fajki też, uprzedzam pytanie, da się). Może zrozumiesz że człowiek potrafi być szczęśliwy bez tego wszystkiego wystarczy nie fundować sobie huśtawek nastrojów weekendowymi baniami, fajkami itd. Nie zrozum mnie źle szanuję Twoje zdanie ale jesteś w błędzie IMO relatywizując świat poprzez neuroprzekaźniki. Wiesz dlaczego ludzie rozmawiają i konsultują swoje decyzje ? Bo gdyby każdy myślał że to co robi jest jedyne i słuszne (bo on tak czuje a jest przecież za,ye.bi.ście) to by oszalał. Fakty z psychiatrii.

Dobra nie smencę już sam niedługo odpalam cykl a wtedy dopaminka poszybuje yeahhh

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-02-13 11:48:58

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39280
Wiem o co ci chodzi Marqz Tez mialem taki okres. Swiadomosc tego ze jest sie "wolnym" od wszystkiego i mozna zyc jest fajna. Tyle tylko ze ja jestem teraz w innym okresie zycia i mam inne cele. Ale tez jak juz zrobie to co mam zrobic to powroce do "normalnosci", aby miec te poczucie ze jestem "naturalny" (choc wcale teraz nie mam wyrzutow sumienia z tego powodu ze sie tuninguje).

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
F1 nie czrozum mnie zle, ale ilu ja juz widzialem "odstawie jak osiagne cel" ale czlowiek to takie zwierze ktore ma 100tys wiec. chce 200tys, Co bedzie jak rzucisz to i pewnego dnia sie obudzisz.. eee czegos mi brak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39280
No jest takie ryzyko-im dalej w las tym wiecej drzew Czlowiek jest zachlanny-ale zobaczymy jak bedzie. Mozliwe ze jak osiagne swoj cel to dalszych nie bede musial juz osiagac w tak dynamiczny sposob i moje "naturalne" rezerwy wystarcza mi do dalszego rozwoju.

Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2009-02-13 12:36:44

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
kurde, Wy tu o tuningu możliwości doczesnych a mi w głowie rzeczy "nie z tego świata"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
zawsze na bombie czuje sie dziwnie..
w2lasnie tak z boku.. wszystko dochodzi do mnie jakby troche wolniej itd hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
też tak miałem na bombie, ale nie w tym rzecz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dolozyc trenbolon?

Następny temat

HGH

WHEY premium