SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

depresja nawrót

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
dawki jakie brales susty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
350 mg / week
w 14 tygodniu brak towaru
w 15 przybiłem 500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Szoruj do apteki zmierzyć ciśnienie. Masz coś jakby strzały adrenalinowe, problemy ze snem, nieregularne bicie serca, bezdech przy zasypianiu ?

I czy nawrót w temacie oznacza że już przechodziłeś deprechę ? Jeżeli tak to dlaczego zdecydowałeś się na długi cykl zamiast krótkiego ?

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-02-11 10:22:43
1

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
zmierzę ciśnienie zaraz w domu, mam ciśnieniomierz, tylko nie jestem przyzwyczajony do regularnych pomiarów - muszę to wdrożyć do rutyny dnia, przechodziłem depresję w wieku około 15 lat (prawie 9 lat temu), ale to nie było absolutnie spowodowane sterydami, bo wtedy nie myślałem nawet o nich, tylko napiętą sytuacją w domu

nie leczyłem się wtedy, sam nie wiedziałem, że trzeba, a rodzice to raczej jakieś zapędy do bioenergoterapeutów i tym podobnych szarlatanów mieli

Natomiast używając w temacie określenia nawrót miałem na myśli i to, ale przede wszystkim to, że depresja mnie złapała po przybiciu dużej dawki deki, ale ustąpiła na czas bicia propa

na długi cykl zdecydowałem się czytając na forum wypowiedzi, że po 12 tygodniu deka zaczyna lepiej działać, rozkręcać się, itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
No niestety o kwestiach deprechy po cyklonie to niewiele się tu mówi, widać łatwiej się przyznać do deca dica . Jak to już przerabiałeś to wiesz, jak taki stan powoduje że jest się do niczego. IMO idź do lekarza w mocne antydepresanty cię nie wpuści ale jakiś lajt pomoże napewno. Olej clom, odpuść tamox żadnej efki, niech ktoś spróbuje ci rozpisać HCG jeszcze żeby można zrezygnować z cloma. Ale to niech jakiś znawca odbloków Ci rozpisze ja się na odblokach po dece nie znam.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
problemy ze snem mam, nieregularne bicie serca - nie wiem, strzały adrenalinowe ? - cały czas czuję się przerażony, roztrzęsiony, męczony myślami strasznymi, odizolowany, robię coś, bo pamiętam, że "tak się robi", nie dlatego, że mam na coś chęć

no o problemach psychicznych się u nas nie mówi, ale takie mamy społeczeństwo, ja np trenuję w ośrodku, gdzie trenują również co jakiś czas jakieś drużyny niepełnosprawnych umysłowo, i o Nich się mówi, że to są czubki, nawet przy nich

stąd się to bierze, że ludzie się duszą z takimi problemami ;/

no to wychodzi na to, że mam przerwać odblok lub go zmodyfikować ? Proszę o wszelkie wypowiedzi... Nie chcę "się zepsuć"

Zmieniony przez - p1r3k w dniu 2009-02-11 10:54:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Jeżeli masz takie akcje jak piszesz to stawiam flaszkę przeciwko ciasteczkom że masz roz.***.ane ciśnienie. U lekarza poproś o EKG powinni zrobić na miejscu tam się okaże co i jak. Xanax na sen jak w mordę strzelił (to ustali lekarz, możesz zasugerować). Jak ciśnienie się unormuje to powinieneś zacząć się zbierać.
Niech cię Pan Bóg broni poprawiać sobie nastrój alko, trawką czy innym gównem.
Napisz jeszcze ile masz latek kolego. Druga sprawa jak wiesz już czym pachną cyklony to ze skłonnościami do depresji to powinien być twój ostatni cykl.

Chłopaki zmodyfikujcie mu jakoś ten odblok żeby mógł odstawić tego cloma.
Pzdr.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
23 lata, prawie 24

czyli off do końca życia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
idz do lekarza, porob badania i zadbaj o siebie
a takie rozpiski z kosmosu to nikt Ci nie da

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
Po pierwsze to depresja jest zjawiskiem na tyle złożonym że szukanie przyczyn tylko w sterydach niekoniecznie ma sens. U Ciebie chemia pewnie nie funkcjonuje nalezycie. Ostatnio czytałem gościa który popadł w ostrą depresję po zantybiotykach. ot tak... lekarz zapisał mu antybiotyk na zapalenie płuc a nagle coś mu zapiszczało w uszach, zaczeło szumiec a skończyło się na ryku i zwijaniu się na podłodze.
Po drugie to nie szukaj pomocy czy diagnozy na forach internetowych bo sobie jeszcze większą krzywdę zrobisz. Idź do psychiatry i powiedz mu o wszystkim. O sterydach również. Antydepresanty tylko tłumią pewne reakcje. Niestety te pożądane i te niepożądane również. Po odstawieniu problem najczęsciej powraca. jeśłi nie miałeś jakichś wstrząsów psychicznych to najprawdopodobniej chemia twojego organizmu szwankuje a przyczyn moze być tyle ile praktycznie organów w organizmie regulujacych tą chemię i układ neurologiczny.
Ja też miałem depresje ale u mnie przyczyna była znana i po prostu musę przyjmowac właśnie sterydy i czuje sie normalnie.tzn nie mam kłopotów ze snem, nerwicą itd.. a to ze leki nie załatwią za nas problemów życiowych to zupełnie inna sprawa.
Jak ktoś ma niski poziom testosteronu czy jest "zablokowany" to normalne jest ze będzie miał stany depresyjne bo testosteron oprócz funkcji androgennych i anabolicznych reguluje jeszcze masę innych spraw i jedną z nich jest ogólne samopoczucie człowieka. Niestety w depresje wpaść wtedy bardzo łatwo - zwłaszcza jeśłi ktoś ma do tego predyspozycje bo nie każdy zachoruje na depresję.
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dolozyc trenbolon?

Następny temat

HGH

WHEY premium