SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deka,enat,oxa.libido :-(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3395
witam drugi tydzien lece z cyklem deka250mg e3d testosteron enat250mg e3d anavar40mg ed.wszedlem na te srodki po dwu miesiecznym stosowaniu sustanonu w dawce 250mg e3d.po skonczeniu susty wbilem 5000iu hcg i zaczolem stosowac wyzej wymienione srodki.na obecny dzien 2kg do przodu i potezna para na treningu wiec jestem zadowolony.problemem jest libido wszystko bylo elegancko wrzecz znakomicie az dwa dni temu poczulem straszny spadek(nie chce mi sie wogule)samopoczucie h**owe nie moge spac w nocy czesto sie budze.co moglo spowodowac taki spadek? ogarnietych w temacie prosze o pomoc.pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3395
witam odswieze temat bo nie chce robis syfu i zakladac nowego.powodem h**owego samopoczucia bylo zdecydowanie z byt mala dawka testa w stosunku co do deki. na dzien dziesiejszy jade 250mg e3d deki i 375mg testa rowniez e3d i samopoczucie oraz efekty sa bardzo zadowalajace. chcialbym jeszcze raz zkozystac z waszej wiedzy i prosic o pomoc w rozpisaniu odbloku po ty cyklu posiadam 10000iu hcg oraz 24tabsy clomidu.jezeli trzeba wiecej dokupie nie ma problemu.oprucz tego posiadam sporo supli typu kreatyna xplode z olimpu amino kwasy ruwniez xplode olimp 3 kg whey protein oraz duzego mutant masa mam nadzieje ze to wszystko pomoze mi utrzymac wiekszosc zlapanej masy. dajcie znac kiedy zaczac kreatyne kiedy hcg i w jakich ilosciach.dzieki pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dość dużo tej deki. Może musisz wrzucić więcej testa?
Swoją drogą sprawdzałeś może prolaktynę przed cyklem? Może tutaj leży problem.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3395
w sumie to deki wychodzi ok 500mg tygodniowo to chyba nie az tak duzo? chociaz nie mialem wczesniej doczynienia z tym srodkiem wiec moze za duzo sam nie wiem.prolaktyny nie sprawdzalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to zrób teraz badania,bedzie wiadomo gdzie leży przyczyna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jak to twój pierwszy kontakt z deką, to powinieneś polecieć klasycznie stosunkiem 2:1 czyli 2x więcej testa niż deki a week. Teraz zostaje tylko biec na badania.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3395
ok tylko jakie?prolaktyna i co jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Prolaktyna i estradiol - więcej nie trzeba, bo może estro też podbite będzie. Możesz też zrobic testosteron, ale to tylko gdyu nie jesteś pewny co do działania środku(fake).

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-05-28 18:59:26

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3395
badania moge zrobic w piatek bo w czwartek wieczorem lece do polski?wiecie jakie to koszta i ile sie czeka na wynik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Koszt w cenniku labolatorium sobie sprawdź. Wynik na drugi dzień.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Koszta zależne od laborki, prolka koło 30 zł, estradiol - też coś koło tego.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3395
ok wizyta w lab w piatek rano wyniki beda po 15 mam nadzieje ze jak wrzuce wyniki to moge liczyc na pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol - skutki uboczne

Następny temat

susta 250 mostek na susta + deka

WHEY premium